Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tesznek ki az emberek...

Miért tesznek ki az emberek ennyi képet a facebook-ra?

Figyelt kérdés

itt most nem az élménymegosztásra gondolok, hanem arra, hogy magukról mennyi kép van kint.


Sok csaj, aki szertartásosan elkészíti magát egy facebook kép erejéig, azt várja, hogy XY odaírja, hogy "Csini vagy 3>"


Vagy rengeteg srác feszít a tükör előtt mit vár? "Egyre erősebb vagy Bélám", írják a haverjai (akikkel mellesleg minden nap találkozik és minden hétvégén együtt iszik)

Miért kell ez? Hiszen akár személyesen is elmondhatná. Vagy kifejezetten azért, hogy mások is lássák?


Lehetséges, hogy a környezetüktől, vagy külső forrásokból várnak megerősítést a mai emberek?



2014. jan. 31. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na végre,valaki akiben szintén felmerültek ezek a kérdések.

Én sem értem miért kell hetente 3-4 képet posztolni magukról.Igazad lehet abban hogy így várják el a sok dicséretet,de szerintem az emberek nagy része már a facebookon éli az életét,ott ismerkednek,barátkoznak (még ha egy suliba járnak is..stb) persze ezzel sincs gond.Én is szoktam,de mennyivel jobb személyesen ismerkedni amikor látod hogy hogyan reagál a másik?!

Emiatt képeket raknak fel magukról mindenféle pózba hogy aztán a monitor előtt ülők személy a képeik és az idővonalára kiírt posztjaik alapján ismerjék meg őket (holott a valóságban lehet hogy nem is olyanok mint a facebookon)


14/L

2014. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
29%
Azért, hogy legyen mit kérdezned;D
2014. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!