Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek rólam?...

Mi a véleményetek rólam? (tanuláshoz, sulihoz kapcsolodik)

Figyelt kérdés
Ha pl akár egy négyest kapok elszomorodok nálam a négyes is rossz jegy.Imádok tanulni a tanárokkak jóba vagyok.Ha tehetem felelek a jobb jegyért ha évvégén főtantárgyakból(irodalom,nyelvtan,természet ismeret,történelem,matek,angol) nègyest kapok sírni,szomorkodni,buslakodni fogom.

2014. jan. 31. 21:13
 1/10 manó1235 ***** válasza:
szorgalmas vagy.. igazi 100%-os maximalista ami később a javadra válhat főleg ha dolgozni fogsz de azért néha állj meg pihenni is :D
2014. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Példát lehetne rólad venni.Csak így tovább!:)
2014. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt nálunk ezzerel stréberezik... hanyadikos vagy? de ettől függetlenül szeret az osztály vagy mindig magányos vagy?
2014. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeret az osztály egy két embert kivéve.ötödikes vagyok.
2014. jan. 31. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Bravó ügyes vagy!
2014. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De azért nem csak a tanulás teszi ki az egész életed, ugye? :D
2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem
2014. jan. 31. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy törekszel, szorgalmas vagy. De ne búslakodj ha négyest kapsz, elég búslakodni a 2-3-asért (mondjuk téged a kettes nem fenyeget). Legközelebb jobb lesz, ennyi.Főleg ne sírj. Sokan örülnek hogyha megkapják a kettest, szóval ne sírj egy négyes miatt. Esetleg otthon megvernek, vagy leszidnak, azért sírsz? Ha nem, akkor tök felesleges, mert így mindenki kerülni fog egy idő után... Ötödikben már elég nagy vagy néhány négyeshez, ilyenkor már bőven belefér.
2014. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyszer eletemben kaptam egyest és kettest ozthon nem vernek meg
2014. jan. 31. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor én ötödikes voltam akkor én is kb. igy voltam mint te, de már nem ZZZzzz...
2014. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!