Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ha szerelmesek...

Férfiak! Ha szerelmesek vagytok egy nőbe nehezebbre esik ismerkedni velük mint azzal aki csak tetszik?

Figyelt kérdés
És miért?

2014. febr. 1. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert jobban izgulok, hogy el ne ba…am :D
2014. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen,mert akkor jobban félek,hogy nem jön össze.
2014. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És meg sem próbáljátok meghódítani? Vagy nagy erőfeszítés után ráveszitek magatokat és kezdeményeztek felé?


Vagy úgy vagytok vele nem próbáljátok meg mert féltek a csalódástól és megvárjátok amíg elfeleditek. És ha nem sikerül akkor meddig szerettétek ezt a nőt? :D Tudom bonyolult kérdés de engem érdekel hogy miképp vélekednek a férfiak erről. Kort (tied és a nő kora) is írjatok ha lehet :)

2014. febr. 1. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Második vagyok! 17 éves vagyok. :D

Nem adom fel,próbálkozok,pláne ha szeretem is,nem csak a fütyim áll a szóban forgó egyénről! :DD

Az érzelmeket fontosabbnak tartom,mint a szexet. ^^

Úgyhogy én semmiképp sem mondanék le Róla,úgy vagyok vele,hogy sohasem tudom meg,ha meg sem próbálom :D

2014. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
17 évesen marhára tudhatod mi a szerelem, meg marhára férfi lehetsz. Szerintem valódi felnőtt férfiakra gondolt a kérdező, nem pólyásokra.
2014. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
30%
már bocs a fiatalok jobban tudnak szeretni mint a felnottek!én 15 évesen éltem meg az igazi szerelmet már 2éve tart a kapcsink és részemrol kitart életem végéig ;)mert szerelembol szeretem!és nem tudom nélkule elképzelni az életem!pussz 17/F
2014. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kitart életed végéig? Igen mindenki ezt mondja!
2014. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sajnos az a baj ezzel az oldallal, hogy tele van ilyen 13-14-15-16 éves kisgyerekekkel, és valaki feltesz egy kérdést, és az érett, felnőtt emberek, hangsúlyozom, hogy AZ ÉRETT, FELNŐTT EMBEREK véleményére kíváncsiak, erre írogatnak ide kis tini csitrik, meg kisfiúk, akik azt se tudják mi van, megpuszikáltak egy kilányt, vagy egy kisfiút és húúú de nagy az élettapasztalat! Hozzáteszem 17 évesen én is azt mondtam, hogy kitartok a szerelmem mellett örökké, meg kb az emberek 90%-a ezt mondja, és annyi is téved! Bár nem tudom a kérdező itt milyen korosztályra gondolt, lehet hasznos volt neki a válaszod nem tudom. De, hogy egy 17 éves fiú még nem férfi az is biztos!
2014. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem próbálom meghódítani..? Már miért is ne próbálnám? Férfi vagyok, ez a dolgom. És igen, nagyobb a vesztenivaló mint egy random szép lánynál, ezért jobban félek, de kulcsfontosságúnak tartom, hogy ő ezt ne vegye észre :D Nem sok lány látja meg az értéket egy félénk férfiban. Viszont nagyszerűen lehet humorral álcázni a parát :)

23 vagyok, szerelmem is 23

2014. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas!!! 25+-os vagyok ennyit erről! A kérdező vagyis jó magam nem vagyok taknyos ahogy kedves nyolcas hívja a kérdezőt is. És igenis érdekel egy 17 éves véleménye is és akár 99 évesekig várom a válaszadókat.
2014. febr. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!