Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék keményebb,...

Hogyan lehetnék keményebb, határozottabb?

Figyelt kérdés
mindig megenyhül a szívem,kerülöm a konfliktust inkább hagyom hogy más domináljon.Nem vagyok fizikailag gyenge vagy ilyesmi, fizikai munkát végzek mellette eddzek is hanem a személyiségem ilyen. De ez nem kifizetődő néha figyelembe sem vesznek
2014. febr. 1. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a természeted nem olyan, nagyon nehéz mást mutatni, mert végeredményben eljátszanád, hogy kemény,határozott vagy, de belül viszont gyenge.Hidd el jobb az, ha vannak érzelmeid.En is mindig kemény akarok lenni,de nem sikerül,mert belül gyenge vagyok.
2014. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
válts olyan sportágra ami a konfrontálódásra van kihegyezve a másik ember fizikai legyőzésére,a küzdősportra,azon belül is az ökölvívásra.
2014. febr. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2014. febr. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!