Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idegrendszeremet tönkretehe...

Az idegrendszeremet tönkretehette?

Figyelt kérdés
4 éve történt, de örök emlék marad.Gondoltam megkérdem. 4 éve volt egy hétvége amikor belázasodtam, köhögtem, tehát megfáztam. Kaptam a 3 nap alatt 1-1-1 injekciót (vírus ellenit, algopirin is volt benne) Minden jól ment,viszont a 3. injekciót mellé szúrták és pánikrohamom lett, majdnem elájultam, azóta nem érzem magam ugyanannak az embernek, mint aki az azelőtti percekben voltam. Kérdésem az lenne, hogy ez a gyógyszer kihagyhatott e az idegrendszeremre? Teljesen más lettem, egy kis időre pánikbeteg is lettem az az eseményt követő 1-2 évben. Azóta zúg a fülem, és jobban odafigyelek a szervezetemben végbemenő folyamatokra, illetve mozgásaimra. Voltam pszichológusnál, de nem értem el vele semmit, mert nem beteg ember vagyok, csak..nem is tudom
2014. febr. 2. 16:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Kihathatott e*
2014. febr. 2. 16:31
 2/2 zakos válasza:
Többet érne ha nem itt keresnéd a választ, hanem szakembernél.
2014. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!