Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan derítsem ki, hogy mit...

Hogyan derítsem ki, hogy mit szúrok el mindig?

Figyelt kérdés

Pár hónapja keresek munkát. Állásinterjún voltam már kb.10-12 alkalommal. Hozzáteszem nagyon sok pályázatból.

Azonban azt nem tudom, hogy mégis mit ronthatok el. Mert többen is azt mondják, hogy ha már ennyi helyre behívtak és utána mondanak nemet, akkor tuti ott cseszek el valamit.

Mindig igyekszek normálisan válaszolni, átgondolom előtte mire lehetnek kiváncsiak, utána nézek a cégnek, a munkakörnek stb. Kultúrált külsővel megyek.


Mégis hol lehet a gond?



2014. febr. 3. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk, engem még volt, hogy interjú után se hívtak vissza, hogy most igen vagy nem. Az a baj, hogy a munkáltató bármit megtehet ma már. Lehet, hogy nem tetszett nekika képed, kevésnek tartották a tapasztalatod, nem illenél a csapatba, rég megvan a jelölt, csak kell pár ál interjú, ki tudja. Ezt akkor kellett volna megkérdezned, miután elutasítottak.
2014. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az is lehet, hogy túl képzett vagy és esetleg vetélytársat látnak benned nem biztos, hogy te szúrod el.
2014. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10-ből azt hiszem 7-8 alkalom volt amikor nem tudtam meg helyben az eredményt. Azt mondták értesítenek. Ez vagy megtörtét vagy nem. Többsége még utána se jelzett vissza.

Volt akit felhívtam később, hogy meg tudná-e mondani mit rontottam el, de rám vágta a telefont. 1x emailben írtam, arra meg sose válaszoltak.

Amikor helyben elmondták az eredményt, akkor se fűztek hozzá indokot és nem volt alkalom visszakérdezni sajnos.

2014. febr. 3. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl. Sokan azzal "nyerik meg" az állást, hogy a fizetési igény megjelölésénél nevetségesen alacsony összeget adnak meg, így tuti nekik adják a munkát, aztán meg kvázi éhen halnak... Esetleg kevés a tapasztalatod, ha fiatal nő vagy akkor félnek, hogy szülni akarsz mostanában.. ezer rajtad kívül álló oka lehet, ne aggódj.
2014. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mizu azóta?
2023. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!