Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Debreceniek miért ilyen...

A Debreceniek miért ilyen nagyképűek?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig találkoztam, mind olyan nagyra becsülte magát...

2014. febr. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kellene általánositani:) mert például az én sulimba(debreceni vagyok) sok vidéki,kolis jár mégse vagyok velük szembe nagyképű és egoista:)
2014. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nem azért de miskolcon is vannak de nem mindenki olyan
2014. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Debrecenben jártas emberként csak annyit mondok hogy a nagyképű, bunkó, egoista emberbe könnyű akadni, egy lépést se kell tenned érte
2014. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

A pesti és a debreceni ebben az országban a két legnagyobb pofájú népség. Sőt! Pesten általánosságban véve jobban lesz*rják, ha vidékről jöttél, mint Debrecenben. Pesten max. poénok erejéig jegyzik meg a dolgot, Debrecenben viszont szabályosan úgy néznek rád, mint egy földönkívülire, ha kiderül, hogy valami kisebb településről jöttél. Eleve mindenkivel szemben idegenkednek, aki nem debreceni, és én ilyennel vidéken szinte sehol nem találkoztam.


A pestieknél az ember ezt a nagyképűséget még nagy nehezen kicsit meg is érti, de debrecenieknél nem értem, hogy mire fel van ilyen hatalmas arcuk, amikor egy nyamvadt főtéren kívül semmi látványosságot nem tud a városuk felmutatni, és ha a Nagytemplomtól pár percet sétálok, már a veteményes kiskertekbe botlok. Komolyan, ilyen a világon sehol nincs, hogy egy ekkora város, ennyire ne legyen kiépítve! Munkalehetőségek terén is katasztrófa az a hely, aztán az is az agyamra megy, hogy még csak este nyolc van, de már nagyítóval kell keresni az embereket az utcán, még péntek és szombat este is. Szerintem Debrecen ingertelensége egy idő után betegíti is az embert. Az átlag debreceni fiatalnál bunkóbb parasztot pedig sehol nem találni az országban.

2014. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!