Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérne megváltoznom?

Megérne megváltoznom?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves magányos srác vagyok. Nincsenek barátaim, bnőm se volt még. Egyetemre nem jutottam be, mert nem jól sikerült az érettségi. Szakmai képzésen vagyok, de középiskolában és ezen a szakon sincsenek barátaim, mindenki lenéz, nem beszélnek velem. Nehezen kommunikálok, kimondom mindig amit gondolok, az érzéseimet nehezen tudom irányítani és a világ nézetem teljesen más mint a többi embernek. Próbáltam többször is beletörődni, de nem bírom a magányt. Szeretnék barátokat. Szeretnék vkivel beszélgetni, vannak napok mikor egyáltalán senki se beszél velem. Nem érdekel senkit, hogy mi van velem. Arra gondoltam, hogy megpróbálom vhogyan megváltoztatni a személyiségem. Megéri időt és energiát belefektetni? Utána lenne változás?


19/F



2014. febr. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Változtatni ugyan lehet,de közel sem éri meg,ugyanis mindig visszajön ugyanaz a hiba,lehet,hogy több hét vagy hónap után,de akkor is..:S
2014. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is vannak olyan napok
2014. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

megváltozni sosem éri meg mert nem önmagad leszel csak egy álca. De fejleszteni azt mindig lehet magadat,ha tudod h negativ az a bizonyos tulajdonságod.Mittomén ha bunko vagy fogd vissza magad, a szokimondás nem mindig elöny.Persze ki kell néha mert akkor téged emészt el.

ha süt rolad a deprssszio keres örömöt az életben. Ne másoktol függj. Ha másoktol függ az örömöd az nem igazi öröm, az függöség. Ha alapjáratban vagy nyitott és jokedvü a sugárzásodat észreveszi más is. nekem ugy tünik nem igazán tündökölsz...

2014. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne hallgass az előttem szólókra. Igazi kincs az az aember, aki nem csak fekismeri a hibáit, hanem változtatni is akar rajta.
2014. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok szerinted én mit irtam? azt hogy fejlödni viszont érdemes, magyarul ami hiba azt javitani kell, de az alap személyiséged az megvan...
2014. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, szerinted ez mit jelent?

"megváltozni sosem éri meg mert nem önmagad leszel csak egy álca."

2014. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha továbbolvastál volna láthatnád hogy ugyanazon a véleményen vagyok mint te.


csak nem vagy képben. A személyiség és a hibák két külön dolog.

A személyiséget ne akarja senki megváltoztatni. Ez a tinik szokása akik menök és bulizok akarnak lenni mert azzal kapnak elismerést de az nem Ő MAGUK mert ők a csendet és a nyugit szeretik,csak épp nem fogadják el önmagukat és mások akarnak lenni.


Így érted?? A személyiséged megváltoztatása annyit tesz hogy pl mint pasi elnyomod az érzelmes oldaladat mert az nem menő és mutatod a keményet holott tökre nem az vagy. És igy lehet elvesztesz egy csajt akinek menözöl ugyan de ö pont az igazi énedre bukna az érzelmesre, csak a hülye más akar lenni érted?

A hibák azok amiket észre kell venni és javitani. de a hiba az nem veled született személyiség hanem szerzett probléma az anyád a tesod a tanárod, a környezet hozzájárulásával...


A személyiség adott! a sok szemetet kell rola lepakolni.

Mint önbizalomhiány,önmagam nem elfogadása, zárkozottság,lustaság stb stb stb


ha ezek után sem érted sajnálom.

2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi, elsőre is értettem, de erősen kétértelmű volt. Azért szeretem megvitatni a dolgot, hogy MINDENKI azt szűrje le, amit mondandó voltál.
2014. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oké rendben:) de akkor szerintem már mindenki képbe van hogy mi a különbség XD
2014. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!