Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez most mi volt?

Szerintetek ez most mi volt?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, nagyon szeretem, este elég furcsán aludtam el, picit szorongtam, mély alvó vagyok így nem nagyon emlékszem az álmaimra, most viszont emlékeztem, sőt arra keltem fel. Az álomban barátnőm egyik osztálytársnőjével kezdtem csókolózni-toltam neki a falhoz-szorítottam magamhoz-raktam fel az asztalra-és szexeltem vele, ez miért volt? talán rejtett vágy? vagy csak a képzeletem hülye?

2014. febr. 6. 06:15
 1/4 anonim válasza:
Az álom minden esetben a tudat alattid kivetülése. Többek között az elfojtott vágyak által gerjesztett feszültségek levezetését is szolgálja, ezért van rá olyan nagy szükség. Szóval nem a képzeleted "hülye" csak ezt az őszinte vágyat elnyomtad, mert gondolom szereted a barátnőd. De igazából ennek sok oka lehet még :)
2014. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nap végére majd csak kiderítem valahogy, viszont eléggé kizökkentett érzelmileg
2014. febr. 6. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne tulajdonítsál nagy jelentőséget ennek, sok napi esemény hatása és keveredése is kiválthatja ezt.
2014. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ne zökkentsen ki, és ne is nagyon agyaljál rajta. Lesz ennél kacifántosabb almod is.
2014. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!