Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 20 on évesen elbőgöm magam...

Ha 20 on évesen elbőgöm magam a Sonic X címü anime végén, amikor Chros nek vissza kellett mennie, tailsnek meg kellett ölnie a szerelmét etc akkor érzelmileg éretlen GYEREK vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 23:17
 1/9 anonim válasza:
100%
HE?
2014. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Chris akart lenni sorry. csak még sokk alatt vok :S
2014. febr. 9. 23:18
 3/9 anonim válasza:
100%
nem láttam még , de az ilyen "meséknek" (anime) is van érzelmi töltete ... ugyan olyan mintha filmen sírnál
2014. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én már 8 évesen kinőttem ezekből a mesékből,emlékszem,mások még negyedikben is néztek ilyen japán hülyeségeket...szóval elég gyerekes lehetsz még ha huszonévesen egyáltalán nézel ilyeneket.

Mondjuk akiket ismerek,és anime őrültek,azok még 18 évesen is baromi gyerekesek,egy álomvilágban élnek,a kiscsajok általában csak is ázsiai babaarcú fiút akarnak,a szex szóba sem jöhet :D tiszta vicc amit csinálnak.Szerencsére kinövik elég gyorsan.

Szóval ja, gyerekesnek tartalak ez alapján.

2014. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy fiú vagyok assszem xD
2014. febr. 10. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyi alapján ítél gyerekesnek és az animét meg mint olyat kompletten gyerekes hülyeségnek tartja, annak valószínűleg utóbbiról fogalma sincsen. ennyi erővel az összes filmet is gyerekesnek tarthatná, csak mert vannak gyerekeknek való mesefilmek.

Az, hogy sírsz egy animén, nem feltétlenül jelenti, hogy gyerekes vagy, lehet, hogy csak érzékeny lelki típus vagy, aki könnyen beleéli magát a dolgokba. Persze nem is lehet kizárni, hogy gyerekes vagy, ennyi információból.

2014. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én a pokémonon is mindig elbőgöm magam, ha olyan rész van, mégse tart senki gyerekesnek, sőt..

Pont ma kezdtem el újranézni a Sonicot. Az ilyen mesék mindig teljesen új értelmet nyernek ha nem "gyerek szemmel" nézed. Szerintem nincs ezzel semmi baj.

Inkább azzal van a baj aki "kinőtte",nem tudja élvezni a meséket..

Jah am a Sonic X nem az a kategória, amit az animés lányok néznek. :D

2014. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha, de nem baj. C:
2014. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha van érzelmed az nem baj, ha nem fojtod el az se baj
2014. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!