Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor sokalltatok be a...

Ti mikor sokalltatok be a munkakereséstől?

Figyelt kérdés

1 éve és 4 hónapja keresek munkát. Már borzalmasan bele vagyok fásulva. Belefutottam már minden rosszba, megtapasztaltam hogy milyen érzés amikor mást vesznek fel helyetted, mert neki kapcsolatai vannak... Kaptam hideget-meleget. Nálam a héten eljött a pont, amikor totálisan elegem van az egészből!!!

Kíváncsi lennék, hogy nektek mikor jött el ez a pont, ha eljött? Vagy van aki jobban viseli?



2014. febr. 10. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
épp ma
2014. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már a gondolatától is besokallok
2014. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még csak 1 hónapja keresek munkát és minden nap küldök Önéletrajzot legalább 1 helyre :D 1 interjún voltam, a többi helyről vissza sem méltóztattak szólni.


Ez van Itt a segély marad vagy az éhenhalás ha nincs kapcsolatod és baráti köröd akik segítenek bejutni.

2014. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én szinte azóta munkanélküli vagyok, hogy befejeztem a sulit... (2009) már rég besokalltam, már rég nem látom az élet értelmét és nem tudok örülni semminek. sokszor gondolom úgy, hogy jobb lenne meghalni, mert nem lenne problémám... beletörődtem már, h itt nem fog változni semmi, pedig a mai napig keresgélek (amúgy közmunkás vagyok) beletörődtem abba is, hogy soha nem fogok tudni (még egy albérletbe se) anyámtól elköltözni, vagy a pasimmal összeköltözni, soha nem lesz családom se gyerekem...
2014. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!