Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel érhetem el a maximális...

Mivel érhetem el a maximális magasságom?

Figyelt kérdés

175cm

18/F



2014. febr. 13. 21:52
1 2
 1/14 Táplis Béla válasza:
A bor és a pálinka lehet a problémádra az aranyút! Természetesen szájon át történő alkalmazásra gondoltam, a legideálisabb ízlelés után lenyelve teljesíteni.
2014. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A növekedés nem igazán olyan dolog, amire te igazán tudnál hatni. Az tény, hogy azok, akik kosárlabdáznak, általában magasabbak, ez a több évig tartó felfelé ugrálás. Viszont tudni kell, hogy ez nekik nem túl jó, mivel leginkább csak a csigolyák közti hely lesz több, amitől majd évek múlva hátfájásuk fog kialakulni.

A férfiak állítólag 24 éves korukig nőnek, ha a szüleid magasak, te is beéred majd azt a magasságot. Ezen nem lehet gyorsítani.

2014. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
azt hiszem normálisan kérdeztem, rendes választ szeretnék nem pedig hülyeséget.
2014. febr. 13. 22:25
 4/14 A kérdező kommentje:
sajna csak 168-asok mindketten de nagyapám 175 ő is kb, az ő anyja pedig 180 volt
2014. febr. 13. 22:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Nézd nem akarok itt hülyeséget írni de nekem még amikor iskolás voltam a biológiatanárom azt mondta hogy ha valaki sok sütőport eszik akkor bizony nőni fog.De minden bizonnyal ez is csak egy legenda,tudományos cikk nincs mely erről számolna be.


175 cm szerintem pont egy jó és átlagos méret.Igazából ott vannak például a mesterséges növekedési hormonok de sokat nem segítenének neked ha már ez a végleges méreted és a csontjaidban nincsenek növekedési zónák már.Tessék,egy cikk

[link]

2014. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kb. 24 éves korunkig növünk?

Az fasza, akkor még nőhek :)

194cm 15/F

2014. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15 évesen 194 az már túl sok))))Szerintem az már rendellenes)
2014. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne rendellenes?
2014. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy itt írok neked 194cm kis srác,de kit érdekel a te magasságod egy ilyen kérdésnél. Oké tetszik,hogy magas vagy tényleg biztos jó de most komolyan ez miben segít a kérdezőnek ?? Nem ez az első eset hogy haszontalan kommentekben fejted ki testbeli fejlettséged. Tényleg nem rosszindulatból mondom de kicsit sokat láttam már a 194cm :)
2014. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy viccnek írtam, ki hogyha kb 24 éves korunkig növünk akkor milyen magas leszek még. :)
2014. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!