Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen benyomást keltenek ez...

Milyen benyomást keltenek ez az emberről az idegenek szemében a buszpályaudvaron?

Figyelt kérdés

Ha tök mereven ott áll miközben vár a buszra, és gyakran néz el jobbra vagy balra, csak úgy gyorsan oda aztán vissza előrefele.

Ez milyen benyomást kelthet valakiről mások szemében?


2014. febr. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Félelmetes,kerülendő.(Ki tudja,hogy ki ez az ember)-érzést.
2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valami súlyos fogalmazásproblémád van :D

Ki ez az ember? Te, vagy valaki más? Ha másvalaki, akkor benned milyen benyomást keltett?

Egyébként meg fura benyomását kelti így, hogy kiemelted a tömegből. Bár mivel a buszpályaudvar egy olyan hely, ahol ez a "tevékenység" elfogadott, valószínű nem feltétlen venném észre.

Kapkodós, türelmetlen, furcsa. Nekem ezek jutottak eszembe, ahogy elképzeltem.

2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, talán tornagyakorlatokat kellene végeznie? :D Szerintem ez a normális. Nincs dolga, ezért elmerül a gondolataiban, csendesen, a többieket nem zavarva.
2014. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Türelmetlenül várja a buszt.Mit lehet mást csinálni,mint jobbra-balra és elõre-hátra nézegetni.
2014. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan elkapja a tekintetét, nem nézelődik, akkor számomra azt jelenti hogy fél szemkontaktust felvenni másokkal. Csak odapillant, aztán "megijed" és csak bámul maga elé. Szerintem fura ember. De nem félelmetes. Mindenkinek van valami stikkje, csak jól leplezik :)
2014. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem láttam még élőben idegent...
2014. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam másokat bámulni a buszpályaudvaron :D
2014. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!