Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy akadályozzam meg a...

Hogy akadályozzam meg a pirulást? Többi lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nagyon sokszor elpirulok és nagyon idegesit mert ezért mások azt hiszik, hogy zavarban vagyok.. Pedig már akkor is elvörösödöm ha semmi okom rá, csak rágondolok, és ez miatt még jobban. Az osztályban csak én vagyok ilyen, pedig mindenkivel jóba vagyok, semmi okom a pirulásra. Hallottam már olyanokat, hogy nyugtató, pszihológus, ne gondolj rá.. Nem tudok nem rá gondolni. Ha más is ilyen helyzetben van, akkor lècci írja le..Normális válaszokkal segítsetek lécci. :)
2014. febr. 15. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pirulós vagyok, nagyon utálom. De nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Használok alapozót (nem ez miatt),, attól annyira nem látszik, ha elpirulok.
2014. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ismerős..én sem tudok mit kezdeni vele. sajnos..

sokan már megszokták. sőt van aki aranyosnak tartja szóval nyugi..nekem mondták már azt is, hogy múlandó állapot. 18 éves lány vagyok és 17 éves koromban jött ki rajtam. de egyre ritkulnak ezek a pirulások

2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!