Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar sokakat, ha...

Miért zavar sokakat, ha valakinek mindig jó a kedve, sokat mosolyog, és nevet?

Figyelt kérdés

Nem másokon! Hanem hall valami vicceset, vagy eszébe jut valami, vagy valaki mond neki egy poént és nevet rajta!


Sokakat láthatóan irritál ez!

Most mindenkinek sírnia kéne, hogy "de szar az életem!!!?"



2014. febr. 23. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha mást zavar. Az az ő bajuk. Te is tegyél rá. Ne foglalkozz vele.
2014. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De kit és hol zavar ez?
2014. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársaimat. Mondjuk nem vagyunk jó viszonyban... De láthatóan idegesíti őket amikor a tanár viccelődik és nevetek rajta.
2014. febr. 23. 11:00
 4/6 anonim válasza:
szia!attól függ,hogy hol és milyen hangosan nevetel.ha eleve mosolygós vagy ,akkor ne foglalkozz az emberekkel,ez a belső örömöt és a békességet jellemezi.és bizony nagyon sokan búvalbéleltek.ez az ő bajuk.de ha csak egyedül, hangosan felnyeritel csak úgy valahol akkor nálad van a hiba!
2014. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbben nem csípik a tanárokat és lúzernak tartják azt aki igen.

De egyébként meg semmi közük hozzá, hogy Te kit kedvelsz és kinek a poénjain nevetsz! Az élet majd megtanít arra, hogy jobban letojd mások véleményét! :)

2014. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 *Nekomimi* ***** válasza:

Minap olvastam egy kérdést, ami pont ennek a kérdésnek az ellentéte. Azt kérdezte az illető személy, hogy miért van egyeseknek mindíg jó kedvük, min tudnak ennyit nevetni, meg miért vicces nekik mindíg minden... Na ott be is zártam az oldalt...

Hihetetlen, hogy az embereket már az is zavarja, ha valaki nem sírdogál, hanem inkább nevet...

2014. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!