Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a bajom, vagy csak...

Mi lehet a bajom, vagy csak én parázok rajta?

Figyelt kérdés

Ez eddig nem így volt pár napja, maximum egy hete van ez velem de egyre idegesítőbb.

Bármit hallok, bárki bármit mond megismétlem magamban.

Például: ha beszélgetek valakivel vele egyidejűleg magamban mondom amit ő mond, majd válaszolok rá. És ez eddig nem így volt... valami bajom van?



#furcsa viselkedés #belső tulajdonság változás
2014. febr. 23. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet visszhangzik a fejed. :D


Néha nálam is előfordul időnként, tekintsd ezt önellőrzésnek :) Én pl. nem foglalkozom vele.

2014. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem értelek.. milyen ellenőrzés?

Amit írtam példa ként.. ezt elég komplikált megfogalmazni mert ugyan is.

Tegyük fel xy itt van mellettem és beszél hozzám, mond egy szót és a szó minden egyes betűjét vele egy idejűleg magamban is elmondom.

Érted amit ezzel megakarok fogalmazni? Mintha tudnám mit akar mondani már már olyan szinten egy idejű... érted??

2014. febr. 24. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja értem, azt hittem azt ismétled, amit te mondtál neki. Nálam ez szokott előfordulni, de az, hogy visszaismételsz, egyidejűleg mondod magadban amit ő... Hát ilyet még nem hallottam. :D

Kérdezz meg egy pszichológust, azoknak van mindenre válaszuk.

2014. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!