Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt a fiúk, hogy...

Miért hiszik azt a fiúk, hogy attól menőbbek, hogy cigiznek, isznak, kijárnak, minden héten más csajuk van?

Figyelt kérdés
Ez nekem nem jön be. Semmi tisztelet nincs bennük... semmi! Fiúk miért vagytok ilyenek? Tisztelet a kivételnek. L

#fiú #tiaztelet
2014. márc. 1. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A magyarázat egyszerű. Mivel ezek kimondottan felnőtt szokások (voltak), ezért a sok kis töki azt képzeli, ha utánozza őket, biztos sokkal felnőttesebbnek, érettebbnek tűnnek. Legalábbis a befolyásolható, megvezethető ostobák ezt hiszik.

Az intelligensebbje csak jót nevet ezen a ripacskodáson, és inkább a tanulásra, tapasztalatszerzésre összpontosít. És ők járnak jól.

2014. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na én pl. nem azért iszok mert menőnek rzem magam hanem mert jól esik. :D
2014. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem csak a fiúk.

De igen, azért, mert ezek "felnőttes" dolgok, és mert tiltottak.

2014. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ezeknek van több nőjük. szóval nem csak a fiúkban van a hiba hanem a nőkben is ezek szerint.
2014. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én eddig hallottam fiatalabb fiúkat, egyik se azért ivott mert az olyan menő, hanem mert jól érezték magukat közben.A cigit se azért szívták mert az is olyan hű de menő lenne, hanem mert rászoktak és nem tudtak mit tenni.
2014. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lány létemre válaszolok. Sajnos ilyen lányokat is ismerek. Azt nem tudom, hogy miért csináljak, de érdekes módon amikor kérdezik, hogy én cigizek-e és feleletül azt kapják, hogy nem azt mondják a legtöbben, hogy jól teszem és ne is szokjak rá. Egyébként azi is hallottam valakitől, hogy le tudná tenni, de nincs oka rá...A kérdésből kihagytad a szerencsejátékosokat.
2014. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"cigiznek, isznak, kijárnak, minden héten más"


Jah, ezt csak a fiúk csinálják, te nyomorult... (tanulj meg úgy kérdést föltenni h ne kö**ögözd le az összes csávót...)

2014. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, utolsónak igaza van, tudom hogy nem csak a fiúk ilyenek. De tegyük fel, hogy én itt most azt a részt képviselem, akik nem ilyenek. Kérdésemben pedig írtam, hogy tisztelem a kivételt. De lehethogy nem minen "tiszteljük". Hiszen tapasztalatomból mondhatom, hogy a csajokat (legalábbis egy részt biztos) a rossz fiúk vonzzák. És a fiúk ezt nagyon jól tudják. Talán ezért csinálják. De remélem, hogy kérdésemre rábukkant/ak esetleg olyan fiú/k, aki/k ezt csinálják. Arra is kíváncsi lennék, hogy tetszik nektek az, ha egy csaj is ezt csinálja? Szerintem nem, ugye?
2014. márc. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!