Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, vagy mivan itt?

Velem van a baj, vagy mivan itt?

Figyelt kérdés
13 vagyok, lány. Nem tudom mivan velem mostanában. Hihetetlenül ingerlékeny vagyok, és rengeteget sírok mostanában. Olyan dolgokon fel tudom húzni magam, amiken ezelőtt egyáltalán nem volt bajom. Sírva alszok el gyakran, és olyan gondolataim vannak, hogy "de jó lenne meghalni..". nincs egyáltalán semmi életkedvem, és nem vagyok megelégedve a világgal.egyáltalán nincs semmi kedvem élni. nem jó a világ. a családomon belül nincsenek komoly problémák, csak a szüleim sokat ordibálnak velem.
2014. márc. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, Ön belépett a kamaszkorba :)
2014. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ordibálnak,akkor valamit ők sem csinálnak/csináltak jól a nevelés során.Te azért lehetsz kiegyensúlyozatlan érzelmileg,mert most vagy serdülő korban,ilyenkor jellemző az érzelmi kuszaság is.
2014. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamaszkor :)
2014. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!