Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavarnak a cuppogó...

Csak engem zavarnak a cuppogó párok olyan helyeken, ahol kínosan közel állunk hozzájuk?

Figyelt kérdés

Mármint a múltkor vonatoztam haza és nem volt hely (tömve volt az egész, mozdulni sem lehetett). Az ajtóhoz támaszkodtam és miért is ne, odajött egy fiatal pár is, akik 40 percen keresztül előttem cuppogtak. Már azt terveztem, hogy "véletlenül" egy fékezésnél megbotlok és belekönyökölök a csaj hátába, hogy jól összekoccanjon a fejük és/vagy elharapják egymás nyelvét.

Végül aztán nem tettem meg, mert nem mertem és le is szálltak. De tényleg nagyon bosszantott. Más hogy van ezzel?



2014. márc. 4. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én se szeretem a nyilvános nyáladzást! Én érdekes mód meg tudtam oldani otthon.
2014. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Sokan nem tudják megoldani otthon...
2014. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem is zavar, olyan kínos. Mintha leskelődnék egy pettingező pár után, holott ők vonnak be engem -akaratom ellenére- a szexualitásukba. Az a legjobb, mikor cuppogás mellé még seggmarkolás, összedörgölőzés, tipitapi is van, a levegőben nunaszag... mindez szigorúan közönség előtt. Ha egyedül vagyok, akkor csak bosszankodni tudok, de ha együtt vagyunk a csajokkal, akkor elkezdünk mi is lármásan cuppogni, mármint nem csókot imitálni, hanem csak a hanghatásokat. Ettől az adott pár lánytagja rendszerint észreveszi magát és visszavesz a lendületből.
2014. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Jó, én sem azt mondom, hogy ne csókolják meg egymást az úton vagy bárhol, na de azért ne ragadtassák már el látványosan magukat, más nem igen kíváncsi rájuk!
2014. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Engem az zavar, mikor már a nyelvüket is látni egymás szájában, meg azok a hangok, fújj...
2014. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

xD És még elnézni sem lehet, mert akkor vagy az üvegen át tükröződnek vissza vagy farkasszemet kell néznem valami más idegennel, aki szintén próbál semleges pontot keresni bámulásra. Minden más irányban ugyanúgy a látószögbe esnek.

Még a könyv jó opció lehetne, de hamar felmondják az idegeim a szolgálatot ilyen esetben.

2014. márc. 4. 20:18
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

szerintem aki tömött buszon, vonaton csinálja, az nem épp azért, mert "nem tudja megoldani otthon" ... mert úgy tűnik, nem zavarja a közönség őket...


szerintem is baromi zavaró... ma is volt a buszon egy ilyen... úgy nézett ki, mintha egymás arcát ennék.

2014. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavar, viszek könyvet, oszt olvasok.

A büdös nénik jobban zavarnak, mert azt érzem.

2014. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Engem is idegesít, szerintem ez inkább a magánéletük, amit nem az iskolában; buszon; vonaton kéne intézni :)
2014. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Engem egyeltalán nem zavar. Ennyire fáj, hogy ők jól elvannak? :)
2014. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!