Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek az örmény lányok, nők?

Milyenek az örmény lányok, nők?

Figyelt kérdés

Találkoztatok már örmény hölgyekkel? Mindegy, hogy hol. Milyenek voltak veletek? (Vagy általánosságban az európai emberkkel szemben?)


Kedvesek/távolságtartóak, nyitottak/zárkózottak, fogékonyak/elutasítóak?



2014. márc. 7. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit tanít? és hogy hívják?
2014. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha Kim Kardashian nem lenne híres, eszedbe sem jutott volna kiírni ezt a kérdést.
2014. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
70%
Kim Kardashian születése előtt is ugyanúgy köztudott volt, hogy az örmény nők szépek és nem hiszem hogy az átlagemberek egy felkapott celebre asszociálnának az örmény szó hallatán.. :D
2015. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesek nem nagyon távolságtartoak az a kérdés hogy nyitottak vagy zárkózottak az adtol függ hogy milyen ember mert ez csak az örmények többsége es Kim kardashian (bocsánat még mindig nem tudom hogy írják pedig sokszor hallottam de csak hallottam) tenyleg elképesztő es tehetséges. Onnan tudom mind ezt mert en is örmény vagyok es szerintem nem annyira hasonlítunk zsidókra
2016. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az örmények külsőleg hasonlítanak a grúzokhoz. (Többnyire fekete, dús haj, barna szem, viszonylag nagy orr.)

Nekem tetszik ez a típus, szerintem szép emberek, főleg a fiatalok. (Jártam már kint, ugyanakkor egy hetven éves német/ skandináv ember nyilván jobban néz ki, 'konzerválódik' mint egy ugyanannyi idős örmény/grúz szülőhazájában.)

Mindkét fenti nemzet őskeresztény, azaz a kereszténységet már a 4. században államvallássá tették. A jelenlegi fiatalok is vallásosak, pl. ha templom mellett elmennek, keresztet vetnek. Házasság előtt (jellemzően!) nincs szex, ezért is nősülnek, házasodnak korán. A tinderes, egyéjszakás randik arrafelé nem jellemzőek.

A Kardashokon kívül míg grúz származású Cher is többek között.

2018. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!