Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek az tetszik, ha...

Lányok, nektek az tetszik, ha a fiúknak szörös vagy sima a lába/hónalja?

Figyelt kérdés
Sok fiúnak levan borotválva, nekem is tetszik simàn, de bennem.van,hogy fiú vagyok, és nem kell leborotválnom!
2014. márc. 7. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha hónalját borotválja le egy pasi azzal nincs gondom.. hidd el nyáron pl sokkal kellemesebb látvány még pasiban is :) viszont máshol nekem ne borotválja magát egy pasi... azt már nem tartom szépnek...
2014. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha hónalja borotválva van, az nem zavar, és el is fogadom. De minden más legyen szőrős..(kivéve a hát, azzal világgá lehetne zavarni engem) Egy férfi szőrösen szexi..Csupasz láb, mellkas,az inkább melegekre vall, nem férfiakra..

27/N

2014. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Én a talpamat is borotválom nincs azzal gond
2014. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: nem tetszik a borotvált.
2014. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 piriiiiii ***** válasza:
77%
A szőr az jó. :D
2014. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aranyos kérdés :). A pasi lábat mindenképpen szőrösen szeretem, az úgy férfias :). A hónaljat kicsit elrendezve, de semmiképpen sem teljesen csupaszon vagy nagyon bozontosan :) 27 L
2014. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
szerintem meg csupaszon szexi egy srác, intim helyen is... csak kb. 25 fölött jön be pár embernek a szőrös, meg a régebbi korosztályoknak, mert akkor az volt a divat, de a fiatalok borotváltat szeretik.
2014. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na ezen menj el öcsém :D Valakinek az jön be ha borotválod valakinek mindenhol szőr kell és valakinek még a hónaaljszőr is fésülve az igazi :D Na de szerintem, a láb borotválás már tényleg sok...
2014. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hónalj: sima

Láb: szőrös

2014. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kedves 7-es... a mai lányok ezek szerint a nőies pasikat szeretik???? (mert egy csupasz pasi a legkisebb mértékben sem férfias...)mivé fajul még ez a világ...
2014. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!