Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy megyek a...

Miért van az, hogy megyek a tömeggel, és látom, hogy a hajléktalanok sokszor csak hozzám jönnek oda, másokhoz nem. Mit láthatnak rajtam, ami miatt folyton tőlem kéregetnek?

Figyelt kérdés
Másokkal is van ilyen? Ha igen, szerintetek mitől lehet?

2014. márc. 11. 20:32
 1/8 yuda ***** válasza:
100%

Egy bizonyos szempontból igen kifinomult figyelmük van a hajléktalanoknak. mivel erre áll a szemük, nyomban kiszúrják, kik azok, akik alapból elutasítóak feléjük és kinél próbálkozhatnak még, mert nyitott.

Ezt látják rajtad, vagyis nincs kapásból elutasító kisugárzásod.

látják benned a potenciális adakozót, akit még lehúzhatnak.

2014. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja akkor nem azért, mert szerencsétlennek tartanak, akiről azt hiszik úgyse meri elutasítani őket?
2014. márc. 11. 21:15
 3/8 yuda ***** válasza:
100%

Mivel nem ismerlek, -lehetséges, hogy azért amit írsz. Magadnak kell tudnod, milyen vagy.

Amilyen vagy, azt sugárzod ki.

Ez önkéntelen dolog.

Mindenesetre a hajléktalanok radarja szerint valamilyen okból megfejhetőnek tűnsz.


Nyilván, ha kifejezetten határozott lenne az arckifejezésed, nagyon tudatos, -erős, határozott léptekkel járnál és mogorván néznél, -lényegesen kevesebben mennének oda hozzád.

2014. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen, engem is sűrűn megtalálnak, mint ahogy utazás közben is gyakran szóba elegyednek velem, pedig én senkihez se szólok elsőként. valahogy tényleg azt látják, hogy lehet. Hozzáteszem, nem szoktam adni a hajléktalanoknak, viszont segítő szakmám van, biztos ez az oka.
2014. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám elég gyakran odajönnek a Deák tér környékén, de én nem szoktam adni.
2014. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenki megtalál, az összes kérgető, kérdezgető, unatkozó. Nem tudom, mit látnak bennem, de szerintem egyáltalán nem úgy nézek ki, mint egy kedves, szociális angyalka. Volt itt régebben egy hasonló témájú kérdés, valaki azt írta, hogy az átlagos külsejű emberekhez könnyebben megy oda bárki is, mert náluk számítanak a legkisebb ellenállásra, ebben talán lehet valami.
2014. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 legion ***** válasza:
100%
Nekem 19-20 evesen babaarcom volt,babahajjal.Mindenki kunyeralt.Ma mar direkt keresem a lehetoseget,hogy jojjenek,es elkuldhessem oket a francba,de mar nrm baba a krpem,igy nrm a gyenget latjak bennem.Biztos kolyokkeped van,ezt latjak.Senkinek ne adj!!
2016. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert látják, hogy ki a "gyengébb" velem is ez van mindig hozzám jönnek..
2022. szept. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!