Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek mennyire igaz?...

Ez szerintetek mennyire igaz? "Utáljanak azért aki vagyok, minthogy szeressenek azért aki nem vagyok. "

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 12. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hablaty-bablaty-kutykurutty. (Persze azért bele lehet beszélni magasröptü gondolatokat. De minek?)
2014. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
53%
nem tudom, de nekem nagyon is igaz. inkább vagyok különc, mint tömeggyártmány
2014. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2014. márc. 12. 18:14
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vagy különc, de ha teljesen magadra maradsz, mindenki meggyűlöl és nem lesz semmi sikerélményed, abba bele fogsz rokkanni.
2014. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fáj az alkarom
2014. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
A pszichopatákra biztos nem érvényes.
2014. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Ez egyszerűbben is megfogalmazható: Önmagamért szeressenek.
2014. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
4-es válaszolónak üzenem, hogy így is vannak barátaim, akik támogatnak és úgy szeretnek, ahogy vagyok ;)
2014. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én különc vagyok, de kifejezetten bírnak egyes személyek és szerintem egy különc sokkal komolyabb kapcsolatot képes kialakítani, mint egy átlagos, aki egyik embertől a másikhoz rohangál önbizalomért. Persze különc szó alatt is érthetünk ezer félét és az átlagos alatt is, de nem kell bemutatnom mik azok a selejtek. Lelkiekben meg maradhatunk akár egyedül is, nem fog meg törni, mivel ehhez vagyunk szokva, de egy átlagos ember, ha magára marad, akkor könnyen a padlón fekszik pofával. Erről ennyit.
2014. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
89%

Hmmm... most talán negatívan fogok hatni DE

az ilyen idézeteket nem azok szokták mondogatni akik különlegesek.Vagyis ők persze különcnek és másnak gondolják magukat mert most az a menő ha őrültnek és különlegesnek nevezed magad.

Így szerintem nem nem igaz ez az idézet. Mert:

- az ember társas lény beépített megfelelési kényszerrel így igenis igényli hogy megértsék és szeressék minél többen (most jöhet a klisé hogy elég egy igaz barát)

-ha annyira fantasztikusan kívülálló vagy célpont leszel. Az ember is csak csorda aki leszakad azt megeszi a hiéna

-senki sem szereti ha utálják


Most jöhet a lepontozás és hogy ezt még én sem gondolom komolyan meg csak rosszindulatú vagyok. De én nem hazudok magamnak én nem vagyok más mint a többi.

2014. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!