Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ennek az oka? Van rá...

Mi lehet ennek az oka? Van rá magyarázat?

Figyelt kérdés

Mai napon egy érdekes felismerés tört rám,néhány korábbi velem megesett dologgal kapcsolatban!Kapásból három alkalmat is feltudok idézni melyben hasonló szituáció történt meg,s mindháromban közös hogy nőkkel kapcsolatosan!

Tiz éve kb volt egy nő akivel hazafelé az otthona felé sétáltam,motoszkált a fejemben hogy megkérdezzem randizna e velem,de nem mertem kinyögni semmit,néhány évvel később egy hivatali ügyintézés kapcsán a váróteremben kettesben maradtam egy nővel,ugyancsak az motoszkált a fejemben randira hívom,de nem jött ki szó a számon,aztán a minap postai díj fizetés közben társalogtam a ügyintéző hölggyel,adott egy sorsjegyet, gondoltam magamban megmondom neki ha nyerő a szelvény visszajövök és adok neki egy csokor rózsát amiért segített nyerni,már nyelvem hegyén volt a szó,ám akkor megint rám tört hogy nem bírtam kinyögni amit kellett volna!Nos ez töprengésre késztetett,vajon mi akadályozott meg benne hogy nem beszéltem mikor kellett volna? Miért nem tudtam kimondani amit gondoltam és szerettem volna hogy kimondjam?Mitől szállt inamba a bátorságom?Járt már így valaki hasonló szituációban?



2014. márc. 14. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, félsz a visszautasításoktól . Én nem is kezdek ki soha teljesen ismeretlenekkel,szóval biztos nem megyek oda az utcán ,postán puncsolni egy idegennek. Ha már van valami közös tevékenység, vagy közös barát ,akkor figyelem a reakciókat , és ha pozitív ,csak akkor lépek.
2014. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!