Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan félénk fiúk,...

Vannak olyan félénk fiúk, akik jól érzik félénken is magukat a bőrükben, és nem akarnak bátrak, vagányak lenni?

Figyelt kérdés
Vagy pedig mindenki szeretne vagány lenni, csak van akinek sikerül, és van akinek nem?

2014. márc. 15. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki szeretne kicsit önbizalomdúsabb lenni.Én is félénk vagyok ,de nem annyira.Tehát pl. idegen emberek között olyan 1 óráig csendbe vagyok utána elkezdek beszélgetni valakivel és a végére tök jól feloldódok.Vagy odamerek menni bárkihez, még ha kicsit bátortalanul is.

Egyébként gondolj bele hogy a túlzott félénkség mennyi mindenben hátráltat pl.Állásinterjún alig bírsz megszólalni, vagy épp nem mersz odamenni egy lányhoz..Nem mersz új ismeretséget keresni.

2014. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Vannak akik nem akarnak mindenáron a figyelem középpontjában lenni. A vagányság azért jár némi hátulütővel is, amiből sokan nem kérnek. Bár álltalában sok könyvet írnak önbizalom fokozásról, és a bátorságnak azon formájáról, hogy odamenjen az ember pl egy csinos lányhoz.

Alapvetően próbálják elhitetni, hogy a félénkség maga rossz. Szerintem nem feltétlenül. Persze attól is függ mi a félénkség. A totális szótlanság társaságban, barátok, és ismeretség nélkül az már nem félénk, hanem antiszociális. Azt tényleg meg kell próbálni legyűrni. Ott van akinek sikerül, de többen vannak, akiknek nem.

2014. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem mindenki, csak vannak emberek, akik kihozzák a másikból
2014. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ introvertált személyiségek alapból ilyenek,nem szeretnek a társaság középpontjában lenni. Én is ilyen vagyok,és jól érzem magam.
2014. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!