Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bele vágjak? Vagy ne

Bele vágjak? Vagy ne

Figyelt kérdés

8 éve foglalkozom a pop zene énekléssel. Kisebb, nagyobb előadáson is voltam már. Nem rég volt egy országos zene verseny, amiben döntőbe jutottam, de sajnos ott alul maradtam.

Az ének tanárom azt ajánlotta, hogy elkéne kezdeni komolyabb fellépésekre és versenyeken részt venni.

Azon gondolkoztam, hogy TALÁN valami tehetség kutatóba kellene elminni. Ha úgy gondoljátok, hogy nem ajánlatos, mert celeb leszek, amit nagyon nem szeretnék, akkor, hogy legyen?

Szerintetek így is jó úton haladok és ezt kellene folytatnom, vagy valami nagyobb durranást kellene kitalálnom? Ha igen, akkor mi legyen az?

(Híres énekes szeretnék lenni.)


2014. márc. 15. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 8 év után nem bugyuta versenyeken kellene résztvenned, hanem megvalósítani magad. Az ilyeneken csak egy leszel a sok közül, nem Te diktálsz, és ha látnak benned fantázát, átformálnak, hogy minél több pénzt hozz.

Inkább több fellépés kellene, kihasználni a lehetőségeket az együttes (ha van) népszerűsítésére.


Annak idején a Beatlest és a Pink Floydot is úgy vágták ki tehetségkutatókról, mint macskát szrni.

2014. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyers tojást enni fatális baromság, mivel egy olyan enzimet tartalmaz, ami miatt nem tudod normálisan megemészteni, nem hasznosul a benne levő fehérje, ergo nincs értelme...
2014. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg szöveget is írsz, figyelj a helyesírási hibákra! Nem cseszegetni akarlak, csak rávilágítani a dologra.


Ha az ének tanárod azt mondja, akkor neki igaza lehet.


Ne tehetségkutatókba járj, hanem – mint filmes – azt ajánlom, hogy kérj meg valaki hozzáértőt, hogy készítsen neked/rólad egy promót, amiben beszélsz magadról, bevágásokat látunk fellépésekből, esetleg egy klip is belefér… Feltolni egy videómegosztóra és osztani a szélrózsa minden irányába. Ezekből meg lehet ismerni téged.

2014. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!