Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ az, hogy több...

Mitől függ az, hogy több hónapon át volt akaraterőm, most viszont 2 hónapja semmi?

Figyelt kérdés
Ez miért van? És hogy tudnám magam összeszedni. Fogyókúra miatt.

2014. márc. 17. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápanyaghiány. Valószínűleg egyoldalúan ettél és most fellázadt a szervezeted.
2014. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az étel is függőség. Az ember egy idő után elkezdi hiányolni a régi jól megszokott ételeket, ízeket. Minél jobban hiányzik, annál erősebb a kísértés, annál nehezebb ellenállni.


Én jan.1 óta váltottam életmódot. Mostanra jutottam el odáig, hogy hétvégén majdnem feladtam. Majdnem ettem sütit. De nem tettem, mert nem vagyok hajlandó a két és fél havi munkámat odadobni egy kis élvezetért, ami kizárólag hátrányomra válhat.


Szóval egyszerűen csak feladtad. Én nem eszek cukrot semmilyen formájában, a lisztes dolgokat hetente egyszer engedem meg magamnak. Vagy két három zsemlét aznap, vagy egyszer egy adag durum tésztát.


Szerintem az akaraterőd tekintetében gondold végig, hogy mi az amit kívánsz. Pl. ha éhes vagy, és eszel egy csomó zöldséget és húst, meg gyümölcsöt, akkor jól kell laknod. Ráadásul oly módon, hogy nem lehet tápanyaghiány a szervezetedbe. Ha annak ellenére továbbra is ott a kísértés, akkor csak meguntad, és feladod.

2014. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem csak az ételtől függ. Van,hogy az ember feladja. Hogy kész,vége. A csontvékonyaknak egyszerű nekik nem kell ennyit szenvedniük. De ne így fogd fel. Úgy nézz erre az egészre,hogy már azért is megcsinálom,hogy később megköszönjem magamnak. Hidd el! Én is jártam így. Az agyban kell mindent eldönteni. Én eldöntöttem: jó akkor most lefogyok ennyit és ennyit...valamennyi hónap alatt. Jó az igazat bevallva nem siettem túlzottan. 2-2,5 év alatt lefogytam 25 kilót. Aztán feladtam. A cél elött. 1 éven keresztül tartottam a súlyomat. Úgy döntöttem,hogy most már ideje beérni a célba. Én megelőzöm,hogy elmenjen az akaraterőm. Minden este vékony lányokról nézek képeket,hogy motiváljon. Idézeteket olvasok a kitartásról. Próbáld meg! Ez meghozza az akaraterődet! Engem ez az idézet visz előre: "Még ha el elhibázod is,a csillagok közt landolsz." sok sikert remélem valamit,bármit tudtam segíteni. :)
2014. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!