Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Néha olyan kettős személyiségnek érzem magam. Mármint nem vagyok skizofrén! Csak egyszerre vagyok hiperaktív, vicces, meg jókedvű, egyszer meg nyugodt, hallgatag. És most így nem nagyon tudom behatárolni, hogy ilyen is vagyok.

2014. márc. 22. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy érzés skála, amin mindenki mozog, minél szélesebben meg tudod élni ezeket, annál gazdagabb vagy.
2014. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló van. Egyszer jön aranyos vidám énem aki szeret rajzolni, sokat mosolyog stb... Aztán máskor meg horrorfilmet nézek, pszichopata képeket rajzolok, és valami ilyesztő történeten gondolkodom. természetesen ez mind hozzátartozik az egyéniséghez.

De attól, hogy valaki egyszer hiperaktív, másszor nyugodt, még nem kettős személyiség. Ez mindenkinél előfordul, hogy valamikor egyszerűen megőrül, nem tud mit kezdeni a rengeteg energiájával, máskor pedig állva el tudna aludni. Egy kicsit ilyen is vagy, és egy kicsit olyan is.

2014. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is rendkívül paradox személyiség vagyok......egyszerűen nem tudom megérteni saját magam, akkor hogy is várhatnám el másoktól, hogy megértsenek....


Annyi, hogy van egy erős önismeretre való hajlam bennem, így folyton elemzem magam, s úgy érzem, hogy jó úton haladok, hogy jobban megismerjem saját magam. De szerintem én akkor is megmaradok ilyennek. Néha az egyik énem ezt szeretné....de a másik énem közbeszól, hogy mégsem....és igen, én sem vagyok skizofrén, vagy ilyesmi....csak nagyon változó a hangulatom, a kedélyem, a véleményem is elég sűrűn változik.....tehát én ilyen vagyok. Nem könnyű velem másoknak sem. Még saját magamnak sem. Pláne, hogy csak fekete és fehér létezik számomra. Ráadásul a kettő között folyton ingázok. Az arany középutat képtelen vagyok megismerni....vagy arra terelődni.....remélem majd idővel ez változik, úgymond benő a fejem lágya. Bár nem sok esélyt látok rá :)

2014. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a hülye filmek miatt hisszük, hogy mindenkinek csak egy kedve, érdeklődési köre lehet.


Ez nem egyik én meg másik én, ez mind te vagy.

2014. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!