Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Köszönjük bejelentésed....

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést. " Nem fura?

Figyelt kérdés
Mi motiválhatja azokat, akik ezt írják ki válasznak? Miért akarják ennyire görcsösen tudatni a világgal, hogy ők biza' jelentették ezt a kérdést a moderátoroknak? Te ki szoktad ezt írni? Ha igen, milyen választ, vagy milyen reakciót szeretnél erre kapni?
2014. márc. 22. 22:20
 1/8 anonim válasza:
96%
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2014. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
IMG_8102.gif
2014. márc. 22. 23:12
 3/8 anonim válasza:
100%
1. ez nagyon nagy volt.. :D Lehet,hogy viccből csinálják ezt... :D
2014. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
95%
Nem jelentettem be amúgy. :) Szerintem azért csinálják, hogy cukkolják a kérdezőt. Kábé, mint amikor a vékony futvaszaró gyerek odaszól a daginak, hogy "Kapj el, ha tudsz!"
2014. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D

Be lehet jelenteni, nem hiszem, hogy szabálysértő. Csak sok helyen láttam már ezt és nem értem. Én is jelentettem már választ, amiben több káromkodás szerepelt, mint névelő, de nem éreztem rá ingert, hogy ezt mindenkivel megosszam...

2014. márc. 23. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Te nem éreztél rá ingert, más meg igen.

Más meg arra nem érzett ingert, hogy ezt megkérdezze.

Különbözőek vagyunk.

Egyébként az, hogy ilyen módon tudatod valakivel, hogy balf**szságot kérdezett, aminek itt semmi helye, nem görcsösség. Szerintem elegánsabb módja eme tény közlésének, mint ha trágár módon, anyázós stílusba leállnál vele vitázni.

2014. márc. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

jóindulat is lehet akár.

fáradt vagy a kérdező is az volt, kihagyott valami lényegeset amitől teljesen értelmetlen az egész, vagy rosszul fogalmazott, esetleg így még trollgyanús is, a bejelentőnek meg nincs kedve írni/fogalmazni/gondolkozni, jelentés után ott ez a szöveg, kopipészt, küldés, kész.

2014. márc. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Simon Belmont nevű felhasználó: Hát én meg úrhatnámságot érzek ki belőle. "Ez az én játszóterem, szólok az ovónéninek, hogy küldön el innen téged". Gyerekes és kicsinyes dolog.
2014. márc. 23. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!