Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogy én élvezem, hogy...

Az baj, hogy én élvezem, hogy mindig a seggemet bámulják? 15/L

Figyelt kérdés
nem vagyok sem ribi, sem buta liba. (5-ös az átlagom)

2014. márc. 24. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is élvezem, de azért nem mindig :)
2014. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 oleana válasza:
Nem. a tény az tény!
2014. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Off: Megsúgom, az átlag nem az értelmi szintedet tükrözi


On: Ezzel semmi baj sincs.

2014. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, priviben küldj róla képet!
2014. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ne mutogasd, mert akkor ribi vagy. Az átlag pedig tényleg nem jelenti azt, hogy nem vagy buta :P
2014. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

"Nem baj, csak ne mutogasd, mert akkor ribi vagy."


Először tisztázd a r!banc fogalmát, aztán nyisd ki a szád. Ha valaki büszke a fenekére, rejtse el, mi? A szép lábakra pedig húzzon csöves-nacit. Sőt, a szép arcú nőknek törvénybe kéne adni az arcfátyol viselését, mint az iszlámban. Bezzeg egy faszi flangálhat meztelen felsőtesttel és szőrösen - mégsem lesz belőle hímringyó, mert mutogatja magát.

2014. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miert lenne baj? A ferfiak megnezik egy jo no segget. Ez azt jelenti hogy jo alakod van, az meg termeszetes hogy jolesik mert egyfajta bok.


Kuldj rola kepet :)

2014. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Először tisztázd a r!banc fogalmát, aztán nyisd ki a szád. Ha valaki büszke a fenekére, rejtse el, mi? A szép lábakra pedig húzzon csöves-nacit. Sőt, a szép arcú nőknek törvénybe kéne adni az arcfátyol viselését, mint az iszlámban. Bezzeg egy faszi flangálhat meztelen felsőtesttel és szőrösen - mégsem lesz belőle hímringyó, mert mutogatja magát."


Te pedig tisztázd a mutogatás fogalmát, mielőtt megszólalnál.

2014. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, mi számít mutogatásnak? (nem hordok cicagatyát)
2014. márc. 24. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az a magamutogatás, ha nem évszaknak, napszaknak, alkalomnak megfelelően öltözöl, konkrétabban pl. télen is olyan nadrágot viselsz, ami éppen csak a fenekedet takarja (nem tudom a pontos nevét a ruhadarabnak, de szerintem tudod, hogy mire gondolok), vagy az említett cicanadrágot is úgy viseled, mint egy normál nadrágot, vagy szándékosan mélyen kivágott ruhát veszel fel iskolába, munkába.

Nem azt mondom, hogy ne hangsúlyozd ki a vonalaidat a nagyobb melled, vagy a formásabb feneked, csak mindennek megvan a maga helye és ideje és aki ezeket nem hajlandó figyelembe venni, az igenis mutogatja magát.

2014. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!