Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meghalok akkor tényleg ez...

Ha meghalok akkor tényleg ez lesz?

Figyelt kérdés
sziasztok. Ha meghalok akkor van pokol és menny? én ezekben nem hiszek.. nem szoktam templomba járni.. de ha még is van én életemben soha sem imátkoztam vagy stb.. ha igy van akkor most rá csesztem :D

2014. márc. 30. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem az lesz. Ezek bugyuta emberi kitalációk, vágyálmok és ha sokan hiszik, attól még nem lesz igaz. Alapja a félelem az elmúlástól, a világ rossz dolgaitól való félelem, a tudás hiány...szimpla pszichológia, aminek oka és alanya maga az ember. Élj, mert utána megszűnik a léted, használd ki az idődet értelmesen, józanul, törekedve a hosszú èletre...
2014. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen élő sem tudja biztosan mi lesz a halál után. Ezért nevezik hitnek.
2014. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Abból indulj ki, hogy nincs menny, és nincs pokol. Akármikor meghalhatsz, onnantól nincs tovább, úgyhogy minnél többet hozz ki magadból, amíg még megteheted.

Ne félj a haláltól, de tudd hogy akár eljöhet, és akkor mindegy hogy éltél, hány embert bsztál át, hányat segítettél, az értelmed ígyis-úgyis eltűnik, ahogy "menthetetlen" lesz az agyad. Élj magadnak, és csináld azt amit akarsz.

2014. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.. de én egy sz*r testel vagyok "megáldva" 13/F
2014. ápr. 1. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom kezdj el javítani azon a szar testen.

Ugye nem akarsz olyan lenni mint az itteni elbszott tinédzserkor miatt síró felnőtt emberek?

2014. ápr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sportolj, ne síránkozz 13 évesen. Olimpiai bajnok is lehet belőled, de ilyen hozzáállással mindig csak nyüszögni fogsz, hogy de szar neked, de semmit nem teszel ellene.
2014. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
36 kilóval 146cm-el semmitse lehet kezdeni :'D ezért is utálom magam.
2014. ápr. 2. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél sokat, sportolj, legyél sokat szabad levegőn, a szemléleted vidd az egészség felé. Ha a gének nem engedik, akkor nem lehetsz 1.9 méter, de minden élethelyzetből ki lehet hozni a legtöbbet. Engem is mindig megvertek, aztán beiratkoztam karatézni, onnantól senki😊
2014. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!