Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személy rajtam...

Van olyan személy rajtam kívül, aki mindig mindenkinek meg akar felelni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Van bizony, mondjuk nem én.
2014. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és ez már lassan kikészít:(
2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon durván sokan vannak ilyenek. De egyszerű a gyógymód, csak annyi az egész, hogy már csak azért se felelsz meg.
2014. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a videót: Max Lucado: Értékes vagy
2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy értitek, ne foglalkozzak azzal amit mások mondanak, még ha szívem legmélyén az vérig sért?:D
2014. ápr. 1. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Csak bekerültem egy gyárba dolgozni, csomó retard emberke közé és ez egy picit már átformált.

Kategorizáld az embereket. Ki az aki neked fontosabb, vagy époen egy senki a szemedben.

Vannak olyanok akik ha észre veszik hogy empatikusabb (vagy miaszösz) tulajdonságu vagy, és annál inkább a lelkedbe gázolnak. Ezeknek sose adj a véleményére.

2014. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én abba a hibába estem bele, hogy olyan emberek véleményére adok nagy részben, akiket nem ismerek eléggé, vagy akikkel nem vagyok jóban. Azokat, akik pedig szeretnek, sokszor nem érdekel mit mondanak. Próbálok változtatni.
2014. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy tanulság.Pont ilyen voltam nem éri meg előbb utóbb ki tör belőled amit igazán te gondolsz.Én 17 évig igyekeztem megfelelni a férjemnek és a szüleinek, mert velük éltünk.A vége az lett a férjem be csajozott a szüleinek persze ezt tagadta ő előttük engem tett felelősé .Majd ki paterolt végül már ezt nem birtam lenyelni,és megmondtam a véleményemet,erre már ott tartunk ,hogy a gyerekeimet teljesen ellenem forditották 10 és 16 évesek,és csak is hazugságokat mond másoknak rólam.Én már nem adok mások véleményére mert azok nem tudhatják a teljes igazságot,próbálj meg magadnak megfelelni akkor tiszta marad a lelki ismereted évek múlva is nem hibáztathatsz mást csak is magad. "Ha borul a bili menekül mindenki."
2014. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és boldog! Nem tudsz kibújni a bőrödből, ilyen vagy és ezt fogadd el! Légy áldás az embereknek és sok szeretet fog körülvenni, ettől leszel elégedett ember. Aki meg szrházi az boldogtalan, csak úgy tesz, mintha az lenne a tuti!
2014. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!