Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg tudtok még bízni az...

Meg tudtok még bízni az emberekben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem.te?
2014. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még mikor barátságot akartam kialakítani valakivel törekedtem arra, hogy megbízzak benne. Aztán ha sikerült összebarátkoznom az illetővel, akkor úgy éreztem, a bizalmam erős, aztán jött a koppanás. Ez már eljátszódott számtalanszor. Semmilyen tekintetben nem tudok már bízni az emberekben, valami kiveszett belőlük, csak magukkal foglalkoznak. De úgy gondolom azért kivételek még akadnak, így azért próbálkozok...még.
2014. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mára már sajnos nem. csak hébe-hóba, ideiglenesen, ha épp úgy jön ki, de gyorsan "túlteszem magam rajta" :)
2014. ápr. 5. 17:45
 4/10 piriiiiii ***** válasza:

Én csak azért nem, mert alaptermészetemből fakadóan zárkózott és bizalmatlan, komor ember vagyok.

De éppen ezért tudom becsülni a dolgokat, így abban a néhány emberben csaknem feltétlenül bízom, akiket szeretek. Bár néha bennük sem... de a hiba meg bennem van.

2014. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sajnos az emberek már csak ilyenek.

Felnőttél.

2014. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Úgy érzem, nincs jogom ahhoz, hogy megkérdőjelezzem mások őszinteségét. Persze ha az a "más" ellentmondásba kerül önmagával, akkor más a helyzet, de addig semmi okom, hogy kételkedjek!

2014. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nincs itt senkiben hiba. Az a baj hogy az emberek már csak ilyenek.
2014. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az "emberekben" általánosságban nem. De egyes emberek kiérdemelték a bizalmamat és én is kiérdemeltem az övékét. Értük tűzbe tenném a kezemet. Szóval ha egymilliót is csalódtok, akkor se adjátok fel. Persze ehhez tenni is kell, vagyis neked is ki kell érdemelned mások bizalmát, ezért viszont tenni kell! Tudni kell adni, szeretni, és persze nemet is tudni kell mondani, ha visszaélnek a bizalmunkkal.
2014. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piriiiiii ***** válasza:

Nem, néhány esetben én vagyok a hibás, és az emberek. Mert képtelenek felismerni a helyzetet, és helyesen reagálni rá. És néha túl pesszimisták.

Van egy csodálatos testvérem, akit elfogult módon imádok, és hihetetlen jó a kapcsolatom vele, ő egy nagyon különleges ember (ezt viszont nem elfogultságból mondom), és néha a legrosszabbakat tudom feltételezni róla. Na, ez az én hibám.

2014. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem,de nem is akarok,feltétlen bizalom csak saját magamban.
2014. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!