Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon másnak érzem magam, ez...

Nagyon másnak érzem magam, ez baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Nagyon különbözöm kortársaimtól,és ezért furcsának érzem magam...Még soha nem volt barátom,és ez a "téma" úgy igazán nem is érdekel. Mindenki az mondja,hogy nagyon szép vagyok,és egy csomó fiú is akart már velem járni,de én visszautasítottam.

Nagyon érdekel a tudomány,a tudomány iránti kutatás a hobbim,ezért sokat strébernek neveznek,de nem érdekel. Ez normális? Normális,hogy más vagyok? Amúgy nem csak ilyen téren vagyok más,egyéb dolgokról is nekem más a véleményem,mint amúgy a többieknek. Ez baj?



2014. ápr. 6. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Jó látni hogy vannak még "egyéni" lányok, nem csak divatmajmok..Ne érezd furcsának magad, ugyanolyan vagy csak más az érdekeltségi köröd :D
2014. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vica1998 válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, ha kicsit másabb vagy mint a többiek. Esetleg érettebb vagy komolyabb vagy mint a többiek. Azzal foglalkozz ami téged érdekel és ne számítson az, hogy mások állandóan "járnak" valakivel csak mert azt hiszik hogyha más ezt csinálja nekik is ezt kell tenniük. Majd ha eljön az ideje úgy is érezni fogod, hogy járni akarsz valakivel, addig meg nem kell erőltetni. És azt csináld amitől jól érzed magad. Jó ha vannak egyedi és különleges emberek.
2014. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy sosem akarsz járni valakivel, és ennek az előszelét érzed. Tehát pl. aszexuális leszel, vagy örök egyedülálló. Esetleg leszbikus.
2015. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!