Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Néha teljesen önbizalomhiányos vagyok (azt mondják, hogy jól nézek ki :D ), néha pedig pont az ellenkezője. Néha már a lépteimet is figyelem, hogy hogyan járok, hogyan mozgatom a kezeimet... Akár a mosolyomat is csúnyának tudom gondolni. Folyton találok magamon valamit ami miatt szar kedvem lesz.. Sokszor nem tudok az emberek szemébe nézni, és túlmagyarázok olyan dolgokat, amiben igazam van. És tényleg egyszer tök jól érzem magam az iskolában, máskor meg rosszul..

17/F



2014. ápr. 7. 21:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
52%
Ez velem is valahogy igy van...
2014. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én is ugyan ilyen vagyok hogy néha figyelek ilyan apróságokra amiket mások nem veszneka észre... És van hogy a suliba olyan jó kedvem vam és egy másik pillanatban meg teljesen magamalatt vagyok :/ :)

15/L

2014. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is ez volt míg rendszeresen téptem.
2014. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
XDDDDDDD Mekkora oltás! :D
2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
semekkora?! hány éves vagy? elég gyerekes a humorod.
2014. ápr. 8. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
ismerős :/ 20/F
2014. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled, kicsit nagyképűnek tűnsz a válaszod alapján, nem váltja ki belölem azt, hogy segiteni kellene rajtad:D Talán az az egyetlen problémád, hogy nem vagy tökéletes és emiatt vagy szomorú, de szerintem emiatt nem kell annak lenned.
2014. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyképű :) De szerintem ha kiírsz egy hasonló jellegű kérdést, akkor arra Te is komoly választ vársz. Igen amugy benne van ez is, hogy nem tudom magam elfogadni csak azért érdekelne, hogy ez hogy megy..
2014. ápr. 16. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:

csak hirtelen elképzeltelek, attól a mondatodtól, hogy "azt mondják, hogy jól nézek ki :D".. volt jó pár olyan barátom aki szintén eléggé "önbizalomhiányos" volt elmondása szerint, máskor meg önteltnek tűnt, szóval nem nagyon értettem, de sokszor vigasztaltam őket, amikor siránkoztak, "hogy ő annyira csúf" és minden zavarta magán, de úgy viselkedtek mások elött, mintha valami kiskirályok lennének, szóval nem érzem az ilyen emberekről azt, hogy "segiteni kéne rajtuk", amilyen kis problémán vannak leakadva, nem tudom, hogy más mivel lehetne segiteni szegénykéken:P

amúgy én a komolyabb önbizalom-bajaim miatt pszichologusnál is voltam régebb, és lényegében azt(is) kaptam, hogy ne ékeljem be folyton a tudatomba azt, hogy önbizalom hiányos vagyok.

2014. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A megváltoztathatatlan (és a később megváltoztatható, de pillanatnyilag ugyanúgy adott, mint a megváltoztathatatlan) elfogadásához egyetlen dolog szükséges: felismerni, hogy nincs vele dolgod, mert (most) nem tudsz rajta változtatni. Akkor pedig kár törődni éppen azzal, hogy SZERINTED milyen rossz vagy nem is tudom milyen a jelenlegi állapotában.


Te magad egy életen át a legkönnyebben változtatható valami vagy önmagad számára. Elfogadni csak annyi, hogy a jelenlegi kiindulópontot tudomásul veszed.

2014. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!