Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hogy tetszik a Patrícia...

Nektek hogy tetszik a Patrícia név?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön. Nem is tudom olyan ritka és egyedi. Kivéve a mi falunkban. Itt ismerek 2 Pattit is. Az egyik ismerősöm a másik pedig egy túlsúlyos, elhízott kb. 6-7 éves kislány. Nektek a Patrícia név alapján külsőre milyen ember jut eszetekbe? Pl.: szép, csinos, okos, magas, alacsony, buta, elbűvölő, félénk, bátor, merész...stb....

2014. ápr. 12. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Ismerek egy Patríciát aki elhízott,koszos,büdös,buta és nagyon lusta. Szóval egy ilyen ember jut róla az eszembe.
2014. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik és az ismerőseim közt is szépek a Patríciák. :)
2014. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és minden Patti szép akit ismerek :)
2014. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú nekem nagyon-nagyon nem tetszik, bocsi, nekem nagyon mesterkélt és a Patti becézéstől is kivagyok :( És csak csúnya Patríciákat ismerek sajnos :(
2014. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Én nem adnám, de szerintem szép név. A közvetlen környezetemben nincs egy Patrícia sem. De könyörgöm, soha ne hívd Pattinak, mert az egy borzalmasan ronda becenév. Csoda, hogy nem rögtön egy pattanásra asszociál az ember.
2014. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó név
2022. szept. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!