Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajotok deathmetalosokkal?

Mi a bajotok deathmetalosokkal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi. Inkább a black metalt szeretem, de néhány deathet is meghallgatok, pl.: Nile. Milyen bajomnak kellene lennie?
2014. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mas stilusuakra a diszkosokra gondoltam
2014. ápr. 12. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Más stílust is hallgatok. David Bowie-t imádom például. Felnőtt emberként tudom, hogy fölösleges beskatulyázni magunkat.
2014. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem sincs semmi bajom veluk mer en is metalos vagyok :-D ...de erre en is kivancsi vagyok hogy masoknak mi bajuk van a metalosokkal ...szoval varjuk a metalt nem kedvelo emberek hozzaszolasait
2014. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Minek hallgatsz olyan 'zenét', amiben ritmustalanul ordítanak, mint a fába szorult féreg?" elven elindulva úgy gondolom, hogy mivel az ő fülük nincs hozzászokva, nem látják a fától az erdőt. Én inkább punk párti vagyok, de elég széles skálán mozgok zeneileg ahhoz, hogy objektív véleményt tudjak alkotni más műfajokról is.
2014. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énnekem semmi. Minden zenét kedvelek, sőt imádok, viccet félretéve.
2014. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Semmi...mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit hallgat, és mit nem...én speciel punkot, de ha úgy van meghallgatom a death metált is...elfogadom mindenkinek az ízlését, amíg nem erőlteti rám...
2014. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!