Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg "detektor"?

Meleg "detektor"?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt, hogy a melegek megérzik, hogy ki meleg..

De csak ennyit...

Tudnátok részletes leírást adni a témáról?

Vagy szakszavakat, hogy hogyan keressek rá, mert nem találok semmi lényegretörő oldalt ami részletesen leírná.

Előre is köszönöm!



2014. ápr. 13. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
gaydar
2014. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Van, aki kisebb dolgokból leszűri, és van aki nem.

Én meleg vagyok, de eddig sose sikerült senkiről se megmondanom, hogy az-e vagy sem. Szerintem ennek nincs jelentősége, és a 90%-a biztos, hogy csak tippelgetés. (persze az olyan esetekről írok, amikor nem látszik valakin, hogy meleg)

2014. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1# Nem nagyon tudok angol cikkeket olvasni, de találtam egy magyar cikket, de igazából az se nagyon bő.

2# Én biszex vagyok, és úgyérzem az évfolyamtársam is az, sok jel arra utal, és csak kíváncsi vagyok, hogyan lehetne ezt erősíteni, meg az utcán is volt pár srác aki tuti meleg volt :D

2014. ápr. 13. 16:22
 4/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az mondjuk igaz, hogy én is kíváncsi vagyok arra, hogy egyesek hogy csinálják ezt, hogy megmondják, hogy az illető meleg vagy bi, és tényleg.

Vagy csak én nem vagyok ennyire figyelmes? Azt sajnos nem tudom, miből/miről tudják ezt megállapítani, és azt meg enm tudom, milyen apróbb jelek utalnak erre.

2014. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Meleg srác vagyok,nem látszik rajtam kívülről,sajnos én sem tudom megállapítani hogy ki meleg ki nem...:( Valószínű hogy vannak jelek.. Nekem talán a járásomról lehetne levenni,de lehet csak én gondolom:))
2014. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

:D

Én általában az arckifejezéséből, szeméről szűröm le.

Múltkor egy sráccal kerültem szemkontaktusba(3-3mp, bár lehet több kell, hogy aztmondjam, hogy ez szemkontaktus volt), és hát tuti meleg volt, mert ez nem egy átlagos hetero nézése volt.

Bár lehet ez hülyén hangzik, de tuti xd :D

2014. ápr. 13. 16:40
 7/18 anonim ***** válasza:
A melegek onnan tudhatják, hogy a másik is meleg, hogy látják, hogy hogyan viselkedik és régen még ők is így viselkedtek amikor még nem tudta senki és ő sem magáról, hogy meleg. Én ezt halottam.
2014. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges :D
2014. ápr. 13. 18:05
 9/18 anonim ***** válasza:

100%-osan nem lehet szerintem senkiről megállapítani konkrétan rákérdezés nélkül, hogy meleg -e.

Én nem vagyok meleg, de házibulikon, és nagyobb társaságokban már "kiszúrtam" egy párat. Rá is kérdeztem, és bevallották, hogy azok.

Viszont ők mind a nagyon "nőies fajta" melegek voltak, dobálták magukat, nőiesen jártak, a kézmozdulatok is árulkodóak voltak. Őket könnyű észre venni.

2014. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
marha egyszerű, társaságban nézd meg, hogy hová néz, a hetero a csajok fenekét fogja stírölni, a meleg meg a pasikét ;)
2014. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!