Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féltékenységnek számít, ha...

Féltékenységnek számít, ha zavar az, hogy a barátnőm lájkolja egy olyan srác fényképét, akivel előttem majdnem összejöttek?

Figyelt kérdés
Másik kérdés, hogy ezt szóvá tegyem-e neki?

2014. ápr. 16. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ezt féltékenységnek hívják. Mi más lehetne még? Ha gondolod említsd meg neki, de ne csapj nagy balhét, mert azért ez még nem bűn, hogy lájkolt egy képet.
2014. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bűn, de mégis elég szarul esik..
2014. ápr. 16. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát jó, értem én, de ez csak egy lájk és veled van, nem a másik sráccal, tehát téged szeret valószínűleg, de ha ez ennyire fontos neked akkor beszéld meg vele.
2014. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nekem sem tetszene...

főleg ha a srác nem akarta,hogy összejöjjenek

2014. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb tudd meg azt, hogy neki mit jelent egy lájk. Szerintem a legfontosabb az, hogy ő mit akart vele kifejezni. Ha például belájkol mindenkinek mindent, akkor nem kell vele törődni. De ha csak kivételes esetekben lájkol, akkor érdemes tovább foglalkozni az üggyel. De még ekkor is lehet csak baráti az egész, hisz téged választott, nem őt.
2014. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!