Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok mostanában ennyit?

Miért sírok mostanában ennyit?

Figyelt kérdés

Megnéztem ma 1 női videós (aki hörikkel foglalkozik) 2 olyan videóját, amiben szép megemlékezéseket tratott az elhunyt hörcsögeinek. (Nekem is van hörcsögöm, és óvom sokmindentől, hogy ne legyen baja) És sírva fakadtam egyre jobban csak sírtam rajtuk, hogy elhaláloztak.

Utána ugye kimentem találkozni a barátokkal, de megbántottak, és hazaérve azon is sírva fakadtam.

Tegnap/tegnap előtt a barátomnak egy álma valóra vált, és azon is sírtam.

És még sokat mondhatnék Nem szoktam ennyirre érzékeny lenni. Mi történt velem mostanában? 11/F (Koránérő, mindig úgyérző hogy 12/13 éves)



2014. ápr. 18. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj, de aranyos.:)

A hormonok ezért a felelősek, gondolom most sok változás fog benned/rajtad végbe menni, ha eddig nem kezdtél el kamaszodni, akkor ez annak a jele.

2014. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez tényleg nagyon aranyos.:-) Egyet értek az előzővel, nem kell aggódnod, idővel elmúlik ez az érzelmi ingadozás, most fog kialakulni a személyiséged igazán, ettől függ minden. Lehet, hogy te érzékenyebb leszel, de nincs ezzel semmi baj, fel a fejjel!:-)
2014. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!