Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szoktatok csinálni, ha...

Ti mit szoktatok csinálni, ha semmihez sincs kedvetek?

Figyelt kérdés
Nagyon le vagyok hangolva. Itt egy kupac vasalni való, párom megint elment valahova elütni az időt, tanulnom sem ártana. Hanyagolhatnám a tanulni- és vasalnivalót, de sétálni sincs kedvem. Barátnőim nem érnek rá, stb. stb. Ti ilyenkor mit csináltok magatokkal, hogy kicsit jobb legyen? Igyak meg egy sört? Vagy ti mit tanácsoltok? :)

2014. ápr. 21. 16:25
 1/8 anonim válasza:
100%
TV-zz vagy hallgass zenét..
2014. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz Így jártam anyátokkalt. Engem mindig feldob. :D
2014. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sörözgetek, olvasok, filmet nézek, vagy gitározok.
2014. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én mindig itt vagyok fenn magányosan válaszolok és én így jól érzem magam,kedvem lenne kimenni-e szép napsütésbe de valahogy ez a oldal jobb mindennél.


Válaszolj itt a kérdésekre.

2014. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Segítő! Ott a pont. Am meg esetleg tanulhatsz is egy csöppet nem árt meg. Vagy program a haverokkal?
2014. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én maszturbálni szoktam.Akár 3szor is egymás után.Szerintem az tök jó dolog és még fel is dob.
2014. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolog az, hogy nincs kedvem semmihez? Kérdezem én magamtól ha észreveszem, hogy punnyadok. Na majd adok én nekem. Aztán letolok pár fekvőtámaszt, vagy valami hasonló dolgot csinálok. Mi az, hogy nem akarom levinni a szemetet? Aztán már viszem is. A kényelem viszi az embert a szenvedésbe.
2014. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz bölcs szólt előttem. Riszpekt
2014. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!