Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért gond ha megsértett a...

Ez miért gond ha megsértett a főnököm h. nem dolgozok rendesen erre éreztettem vele a megbántottságomat?

Figyelt kérdés
Félrevonultam, szomorú fejeket vágtam és éreztema főnökömön hogy nagyon zavarba is jött. Ez a viselkedés miért gáz a részemről? Pszichiáterem mondta hogy nem szabad így viselkedni felnőttként főleg nem főnökkel! De miért? Jobb lett volna ha megverem a főnököm amiatt hogy nagyon csúnyán ledorgált a munka miatt????!!!!
2014. ápr. 21. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, azért nem szabad így viselkedni mert a MUNKAHELYEN DOLGOZNI KELL és ha a FŐNÖKÖD úgy ítéli meg hogy NEM JÓl dolgozol akkor ezért szólni fog ha normális főnök. Ha nem az akkor csak szimplán kirúgat figyelmeztetés nélkül
2014. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De ez olyan szemétség hogy utál engem főnököm és folyamatosan b@ szogat azzal hogy dolgozzak stb.


Meg is akarom vele beszélni. Így nem mehet tovább mert kikészít idegileg. Folyamatosan ott lebeg a fejem fölött a bárd és a főnökömnek csak egy szavába kerül és kirúg!!!

2014. ápr. 21. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert, munkahelyen meg kell felelni a főnökök elvárásának, mindössze annyi választásod lehet, hogy másik munkahelyet keresel. Ha egy főnöknek kifogása van a munkádra, nem azt várja, hogy érzelmileg manipulálni próbáld, hanem azt, hogy kapd össze magad, és dolgozz elvárásának megfelelően.
2014. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem. Elvileg mindenkinek egyenlőnek kell lennie. Na mindegy megszoktam már hogy velem még a sz*r munkát is megcsináltatják.
2014. ápr. 21. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de munkahelyen nincs demokrácia! Régen a szocializmusban a pármillió melós még elmondhatta néha a véleményét a főnökének, míg a pár szász filozófus sokat nem dumálhatott. Ma a demokráciában a pár száz filozófus szabadon pofázhat, a melósok viszont munkahelyen kussolhatnak.
2014. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a gondolatmenet, tehát ha a főnököd rádszól, hogy nem megfelelő a teljesítményed, akkor neked csak az jut eszedbe, hogy vagy megvered őt megtorlásképpen, vagy szomorú fejeket vágsz, hátha attól elszégyelli magát. Az miért nem merült fel, hogy akkor keményebben dolgozol, odafigyelve arra amiket most szóvá tett?
2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mázlid, hogy nem én vagyok a főnököd. Egy ilyen viselkedés után komolyan elgondolkodnék rajta, hogy eltanácsoljalak.
2014. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor utolsó kívánom hogy a f* sz másik végét is tapasztald meg. Remélem beosztott leszel és kikapsz egy pszichopata főnököt és nem fogsz ilyen magas lovon ülni!
2014. ápr. 23. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Beosztott vagyok és vallom, hogy a főnöknek mindig igaza van. Nincs is vele sosem gondom, nem úgy, mint azoknak, akik lázadoznak.
2014. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8/9


Én spec beosztott vagyok, volt már elég szemét fönököm, de osztom annak a véleményét aki ha a fönököd lenne páros lábbal hajítana ki egy ilyen után... szarul dolgozol azt még neked áll feljebb?

2014. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!