Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tudnátok szeretni egy...

Ti tudnátok szeretni egy szociopatát/pszichopatát? Nem kizárólag szerelemre gondolok, hanem barátilag, emberileg.

Figyelt kérdés

Tudomásotok lenne róla, hogy az illetőnek antiszociális személyiségzavara van, de a maszk, amit hordana, annyira egyéni, szerethető és kedves volna, hogy hiányozna, ha elveszítenétek.

Az agresszív énje csak nagyon ritkán jönne elő, és ismernétek annyira, hogy mivel lehet kihozni a sodrából, tehát rajtatok múlna, hogy mikor bújna ki az álarc mögül.



2014. ápr. 26. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen, ezért olyan különlegesek a szociopaták. Sosem fogadnám bizalmamba, de kísérleti nyuszinak apelláta nélkül magam mellé szegném.
2014. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Ricsike visszatért....
2014. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-esnek.

Szerintem azt nagyon nem szeretné, ha tudná, hogy csak kísérleti nyuszi a számodra.


És egyszer elmondanád neki, hogy tudod róla, hogy antiszociális? Bár akkor lehet, hogy odalenne a kedves álarc, de az is lehet, hogy számára fárasztó ezt hordani, és végre valakivel önmaga lehetne, még ha ez neked kicsit fájna is.

2014. ápr. 26. 16:19
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es, milyen Ricsike? Én nő vagyok.
2014. ápr. 26. 16:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ki mondta, hogy tudná?


Egyébként kezd meginogni a beléd vetett hitem, miszerint tényleg tudod, mit definiál a szociopata kifejezés. Fárasztó álarc? Rossz néven venné? Ugyan.

2014. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem. Van egy-két ilyen ismerősöm.

Nem kérek belőlük.

2014. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1(5)

Mert esetleg rájönne valahogy. Én ismerek olyat, aki nagyon kiakadt azon, mikor azt gondolta, hogy a másik csak kísérletezés céljából barátkozott vele.


Egyébként egyszer volt egy szociopata (vagy pszichopata, már nem emlékszem) hozzászóló valamelyik kérdésnél, és ő azt írta magáról, hogy számára fárasztó az örökös álarc viselése - és nem csak mondta magáról, hogy szociopata (ill. pszichopata).


De nyugodtan inogjon meg bennem a hited, hisz nem ismerjük egymást…

2014. ápr. 26. 17:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre csak azt mondom, ahány ember, annyi szokás. Valaki nem veszi jó néven, és van aki épp az ellenkezőjét teszi.
2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"2-es, milyen Ricsike? Én nő vagyok."


Nem rád gondoltam, van itt egy tudathasadásos srác (legalábbis annak adja ki magát, de valójában csak egy troll) gyakorin, aki időnként felbukkan és csajozni próbál, ismerkedik fűvel-fával, aztán a végén mindenkit elhajt a francba, mert rájön a depresszió. :D És ő mostanában újra felbukkant itt.

2014. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Joola ***** válasza:
100%
szia! én azt mondom, hogy persze, számodra lehet, hogy szerethető az az egyén, mert érdekes, viszont te sosem leszel számára az. ha valóban a szó klinikai értelmében pszichopata, nem fog téged szeretni, de még kedvelni sem. addig fogod érdekelni, míg a céljait kielégíted. lehet, hogy romantikusan hangzik, hogy te tudnád őt kezelni, de egyrészt nem tudnád, másrészt pedig nem kevés nő esik ilyen téves elképzeléseknek áldozatul. azt gondolják, hogy majd ők lesznek a kivétel, de egy személyiségzavar nem megváltoztatható. lehet vele élni a társadalom által elfogadható módon, de semmilyen kielégítő kapcsolatot nem várhatsz tőle, az energiáidat nullára szívná és mindenképp rosszul jönnél ki belőle. azt javaslom ha teheted, kerüld el. lehet vele néha dumálni, meg érdekelhet a világa, de semmi komolyra ne számíts tőle, mert sosem fogsz számítani neki, semennyire.
2014. ápr. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!