Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az gáz, ha valaki...

Szerintetek az gáz, ha valaki 25 évesen kezd el dolgozni?

Figyelt kérdés
Vagy ki hogy van vele?
2014. ápr. 28. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor el kell kezdeni!
2014. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi számít átlagosnak/normálisnak?
2014. ápr. 28. 21:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen állás szerint én 28 évesen fogok elkezdeni; képzelheted hogy mennyire gáznak érzem (elmondani nem tudom), de hát ez van. Amúgy meg teljesen mindegy, nyugdíjas már úgysem leszel, szóval teljesen mindegy ilyen szempontból, hogy hány évet fogsz dolgozni...
2014. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nádszálkisasszony ***** válasza:
67%

Nem gáz, de mindenképpen az ilyen ember szerintem (!) hátrányból indul a munkaerőoicon. Iskolában teljeseíteni más képességekre van szükség. Arról nem is beszélve, hogy ilyen korra már nagy átlagban már legalább 1-2 munkatapasztalatot fel tudnak mutatni a fiatalok.


Átlagos munkakezdés nincs. Van akinek nagyon kitolódik, a tanulás vagy más okok miatt, van aki már 16-17 éves korában dolgozik. Talán ha nagyon átlagról kéne írnom 18-22 éves kor között, egyetem mellett kezdenek el dolgozni a fiatalok.

2014. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nyugdíj az nem lesz az biztos. :D
2014. ápr. 28. 21:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mit fogsz dolgozni. De az emberek nagyrésze úgy vettem észre, ha tanulsz is, akkor is elítél.
2014. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban? Nem

Én 22 éves vagyok, és két hónapot dolgoztam eddig életemben.

2014. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, mert gondolom addig is érik, fejlődik a személyiséged, és így amikor elkezdesz dolgozni magasabb teljesítményt fogsz tudni produkálni, lévén, hogy megfelelő önismerettel, a korlátaid tudatával, rendelkezel amivel behozod a lemaradásod, azon a területen ahol már felkészülten, céltudatosan tudsz majd tevékenykedni. Persze ez bullshit is lehet amit írtam. :D De milyen jól hangzik. :P Ez általánosságban talán nem húzható rá mindenkire, a sok herére, meg guccsi pic*ára. :]

Az a lényeg, hogy nem gáz.

2014. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?? Én ha tehetném semmikor se dolgoznék csak muszáj nem élhetek anyámék/testvérem nyakán örökké!

Jövő hónapban kezdek én is 27 vagyok am

2014. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Horus magnus est ***** válasza:
18 vagyok és már 2 hónapja dolgozom.
2014. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!