Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okostelefon illetve internet...

Okostelefon illetve internet mobilarena.hu függő lettem hogyan szókjak le róla?

Figyelt kérdés
pár hónapja kezdődött suliba szünetekben nyomtam mindig pár hozzá szólást-t meg hazafelé a buszon(ami még belefér )aztán most már napi 10órát is nyomkodom adig amíg el nem alszom :( ,szeretném inkább tanulással tőlteni a szabadidőmet mint ezzel a vacakkal, próbáltam már leszokni 3 napig ment akkor is csak feszültség volt bennem tanulni se tudtam állandóan az oldal keringett a fejemben .

2014. máj. 2. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy motiváld magad, hogy akkor nézhetsz rá az oldalra ha előtte tanultál x percet, vagy nem tanulással töltöd azt az időt, hanem bármivel ami inkább hasonlít az életre mint a gubbadás a netre.
2014. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eddig oké de tanulás közben is az oldal jár a fejemben, mit szóltak hozzá az én hsz -emhez, biztos van új cikk, videó ilyenek szóval teljesen a hatalmába kerített (jó hogy most ép nincs új cikk csak logout, meg hétvégén )
2014. máj. 2. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem is akarsz kigyógyulni ebből. :D Tedd le a telefont hagyd ott a pic*ába, fuss el, menny biciklizni, sétálni bármi! Megteszed ami a helyes ha van benned igazi szándék, nem pedig csak siránkozol. :I A tett halála az elmélkedés!
2014. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Válts butatelefonra. Az otthoni neteden pedig tiltsd a mobilarena.hu domaint.


Le lehet szokni rola.

2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs semmi baj, teljesen normális vagy..


egyszerűen érdekel az emberek véleménye, és te is szereted megosztani a többiekkel a tudáasod... ez tök természetes....de itt jön ami a problémád, hogy túlzásba viszed..

ezt csak te tudod megoldani, nem kell sem orvos, sem erőszak, sem butatelefon...


némi önfegyelem, és gy kudarc..


csak szólok, hogy a nagy hozzászólásdömpingben belefutsz majd egy olyan neked szóló, teljasen lealázó válaszba, nos, az el fogja venni a kedved..

..nyugi, az élet iyen..


az evolúció túl lassú a mostani(szellemi/technikai)fejlődéshez képest, sajnos az ember nem tudja még megoldani a technika által nyújtott örömök korlátozását szabad akaratából...


sokunk így van ezzel a nettel...aki nem, az is...

2014. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy állsz a függőséggel? Le tudtál szokni róla? Én is hasonló cipőben vagyok!
2015. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!