Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni a...

Miért nem tudják elfogadni a furcsa embereket?

Figyelt kérdés
Én is sokszor megkaptam, hogy furcsa, szórakozott, bolond, érthetetlen ember vagyok és, hogy belőlem nem is kellene több. Miért olyan elviselhetetlen ha más az ember mint a tömeg?
2014. máj. 3. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ember annál jobb, minél egyedibb. Csak a megrekedt elméjűek irigykednek erre és nem értik ezt.
2014. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki ilyet mond szerintem lehet hogy azzal van a baj!

Bírom mert hogy nem értünk meg másokat az nem mindig a másik hibája és ebben sokan bele sem gondolnak mert minden mindig arról szól hogy ÉN és Én és Én .

De vannak a gonosz emberek is,meg az is előfordulhatsz hogy nem vagy túl kedves,vagy csak nem vagy egy hullámhosszon másokkal....

2014. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy nem értenek, én is megkapom, olyankor azért szólok, hogy nem olyan hatalmas szellemi teljesítmény ám egy-két kerek magyar mondatot felfogni aggyal, esetleg beszélhetek még lassabban... Ez szokott működni: aki sértődékeny, az önként elkerül, aki versengőbb, az meg edzésben lesz onnantól, mindenki nyer. Ha esetleg az értetlen szót írtad túl: olyan is van, csak én el tudom mondani, miért nem lehet befogadni egy gondolatot ép ésszel és szívvel.
2014. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!