Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elalváskor szeretitek a csendet?

Elalváskor szeretitek a csendet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar a csend , akkor Kossuth Rádió. Az a monoton, végtelen párbeszéd tökéletes háttérzaj, én bármikor képes vagyok elaludni rajta.
2014. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Ha álmos vagyok ordíthatnak mellettem, éghet a csillár (kolesz haha), mehetnek a villamosok, vagy lehet totál csend elalszok. De amúgy szar alvó vagyok így órákig forgolódom ha nem vagyok álmos :D
2014. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én csak zajjal tudok elaludni. Vagy zenét kell hallgatnom, vagy TV-t kell néznem, esetleg az éjszaka természetes zajaira (tücskök, madarak, elsuhanó autók) kell figyelnem, hogy eltudjak aludni.
2014. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

# 13/13 Te is városból költöztél ki vidékre?


Amúgy most hogy írjátok,az eső kopogására Én is jobban elalszom! :)

2014. máj. 5. 22:39
 15/20 anonim ***** válasza:

Csendre.Kivételt képez az eső,tetőtéri ablakunk van szóval kopog rajta rendesen.De vmiért olyan jót alszok olyankor :D Megnyugodtam,hogy nem én vagyok az egyedüli aki esőben szeret aludni.

Viszont más hangot nem tűrök,csak forgolódok,kínlódok ha vmi zaj van.Ha nem vagyok annyira álmos akkor tényleg minden apró zaj idegesítő.Ha álmos és nagyon fáradt vagyok hangos tv/zene mellett is könnyen elalszok.

A másik idegesítő dolog a fény..csak sötétbe szeretek aludni..van vmi fény az nehezíti az elalvást.

2014. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ja és városban lakom szóval van némi zaj...de mamámék telkén (erdő mellett) a legjobbakat tudtam aludni mindig :D
2014. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom de engem a síri csend az zavar...az olyan hangos :)
2014. máj. 5. 22:59
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, világéletemben városban éltem. Laktam 3-4 évet csendes, külvárosi részen, ahol éjjelente max. 4-5 autót lehetett hallani, és akkor jöttem rá milyen remek háttérzaj a madárcsicsergés, a tücsök ciripelés éjjelente. Most a belvárosban lakok, közös, nagy udvarra néző épületben lakok. A magas társasházak megszűrik az utcazajt, viszont az nyitott ablakon behallatszik a kert élővilága, így nem muszáj minden éjjel TV-t néznem, vagy zenét hallgatnom. :)
2014. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én igen!Meg a teljes sötétséget.

Ha el bírok aludni lárma mellett, akkor nagyon kimerült vagyok.

2014. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki szereti :-) habár én kolis voltam, kénytelen voltam megszokni a zajokat, nincs problémám tehát azzal sem.


A viharban alvás tényleg nagyon menő! :-)

2014. máj. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!