Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek mi imponál...

Fiúk, nektek mi imponál jobban, ha egy lány "képben" van a: fociban, forma 1-ben, kocsikban vagy a motorokban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2014. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Motor.
2014. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2014. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy egyik sem, mert engem sem érdekel egyik sem. Max a foci, de azt is inkább csak játszani szeretem... Nem nézni.
2014. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Imponálni nem imponálnak ezek a dolgok egy lányban, talán mert jó magam se élek ezen dolgok felé történő érdeklődéssel. A focit ha úgy van játszom, de ez annyira ritka eset mint a fehér holló. A forma 1 nem mozgat meg, amíg nem én vezethetek, ami sose fog bekövetkezni. A kocsiknál nekem annyi számít, hogy guruljon magától, és vigyen el A-ból B-be. A motorokról pedig hát motorozzon aki azt szereti.

Ha nekem autóm lesz egyszer az életben az vagy egy kacsa, vagy egy bogár lesz ha így lesz.

Nekem inkább az imponál egy lányban ha igazi LÁNY tud lenni. Lányos lány, ami alatt nem a csajokra akarok asszociálni. Van különbség. :]

2014. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen lényegtelen dolgok.
2014. máj. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A Tengerész ***** válasza:
Főzésben.
2014. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hipocentrum válasza:
Szerintem úgy különösen mélyen egyik sem számít, inkább mindegyikből egy kicsit tudjon (tehát amikor azt mondom, hogy Opel, akkor az az elhúzott Z betű jusson az eszébe, stb.)
2014. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Mindkét sport hidegen hagy, szóval nálam ez nem sok előnyt jelent
2014. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik hidegen hagy, de együtt nézzük a K-1-es meccseket. De ha nem néznénk, akkor a francot sem érdekelne, az a lényeges, hogy csinos legyen, és szeressük egymást.
2014. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!