Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tesztek ha anyira...

Ti mit tesztek ha anyira idegesek vagytok, hogy se enni, se aludni és semmi mást nem tudtok miatta?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában fekszek és nézek valami teljesen értelmetlen filmet, sorozatot, rajzfilmet, tévét. Nem igazán figyelek oda, de jobb, mint a falat nézni és kicsit eltereli a gondolatokat.

Ha megoldható a probléma, érdemes tenni ellene, ha nem lehet, akkor marad a szenvedés. Kitartást!

2014. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdésezek! :) akár hajnalig,vagy ha nincs kedvem kommunikálni akkor tv,vagy fekszem az ágyban,és szenvedek.
2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zenehallgatás. Nálam mindenre gyógyír.
2014. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sose voltam annyira ideges, talán azért mert nem is vagyok ilyen típus.

Ha valami olyan volt úgy álltam hozzá hogy az idő megoldja, aludni enni kell, másképp leépülök akkor

21F

2014. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én majdnem eltörtem pár ujjam amikor annyira felhúztak hogy átütöttem az ajtót.

De szó szerint lyukat ütöttem bele, a kezem meg annyira fájt hogy már nem is a problémára koncentráltam.

Mindenesetre 2x akkora lett a kézfejem.

2014. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én van, hogy hang nélkül üvöltök, vagy ugrálva nylon zacskót rázok :D (persze csak akkor, ha egyedül vagyok :))
2014. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én kimegyek a kutyámhoz, mindent elmondok neki, és utána elmegyek egy nagy sétára, utána minden sokkal jobb lesz :)
2014. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nekem más lehetőségem nagyon nincs, így marad a nyugtató. Azt beveszem és máris el tudok aludni. De ez nem tanács, csak válaszoltam a kérdésedre.
2014. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyan ideges nem tudok lenni, hogy ne tudjak enni. :( Amúgy filmet nézek, olvasok, netezek, ha van valaki a közelben, beszélgetek, megpróbálom erővel elterelni a figyelmemet.
2014. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) én is próbáltam filmezni, zenéthallgatni, gyakorin olvasgatni, de csak pár percre hatásos, aztán újra visszalovalom magam a jelenbe és ugyan ott vagyok ahol eddig. Már nagyon fáj a fejem tőle, de majd idővel jobb lesz :) mégegyszer köszönöm a válaszokat
2014. máj. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!