Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek, ha zúg a...

Ti szeretitek, ha zúg a hajszárító?

Figyelt kérdés
Imádom, ha a környezetemben zúg pl. egy hajszárító vagy porszívó. El tudok rajta aludni, elbágyaszt, nagyon jó! Ha relaxálni szeretnék, akkor a youtube-on hallgatok ilyen hangokat (vannak több órás zúgások). De azt veszem észre, hogy a környezetemben ezek inkább idegesítik az embereket, és attól félek, engem is hülyének néznek, ha elmondom :D Titeket is idegesít, ha ilyen eszközök zúgnak vagy élvezitek?

2014. máj. 13. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem élvezem :D. Igen, hülyének fognak nézni.
2014. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos a dízel motorokkal vagyok így...

Mikor csak úgy egyenletesen megy, semmi gyorsítás.

Pláne a sima szívó dízellel. Elég para vezetés közben szunyókálni...

Amúgy az alfa hanghoz van köze. Interferálja az agyhullámokat, és ráállsz az alfa állapotra.


Ez ugyanaz, mint a macskáknál a dorombolás. Imádnak alfában lenni! A kölykeiknek is azért dorombolnak, hogy nyugodjanak meg, ne nyávogjanak, mert azzal odavonzzák a ragadozókat.

2014. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó! Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így :D
2014. máj. 13. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
A hajszárítót nem, de a mosógép morajlását szeretem hallgatni.
2014. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Régebben engem is megnyugtatott a porszívó hangja, akár el is aludtam rajta. Mióta én porszívózok még nem sikerült közben elaludnom.
2014. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szoktatás kérdése. Engem sajnos csendhez és sötéthez szoktattak az ostoba, de mindent jobban tudó szüleim, így nagyjából 48 óra ébrenlét után szoktam zajra jobban aludni, mint csendben.
2014. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezeknek a hangoknak van egy olyan frekvenciája, ami lenyugtat, az alternatív módszerek némelyike kimondottan ilyenekkel operál, szóval nincs Benned semmi abnormális. :)
2014. máj. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. máj. 14. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a (magyar:)) vonatokon tudnék szinte mindig elaludni, főleg ha kibámulok a suhanó tájakra. Ami furcsa, mert egyébként sajnos csak csendben és sötétben szoktam tudni elaludni.
2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igazad van :D minden nap vonatozok, és engem az is altat :D
2014. máj. 18. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!